Zaten Noel mi? Otto çılgın bir teklifle ikna ediyor ve Dyson V15 Detect Absolute’u 599 Euro’ya teklif ediyor. Akülü akülü süpürgenin 2023 versiyonunda 200 Euro tasarruf edersiniz. Nextpit, anlaşma kontrolünde teklifin gerçek olamayacak kadar iyi mi yoksa gerçekten pazarlık mı olduğunu sizin için açıklığa kavuşturacaktır.

Bu fiyata bu anlaşmaya değer mi?

3 kg’lık V15’in 0,76 litrelik toz haznesi bulunmaktadır. Toz haznesini olabildiğince çabuk doldurmak için V15’in 60 dakikalık pil ömrü vardır. En azından Dyson’ın vaadi bu; ancak pil ömrü seçtiğiniz emiş seviyesine bağlıdır. Emiş gücünden bahsetmişken: Dyson V15 ile üç emiş seviyesi arasında seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca Dyson V15’in temizlenmesi kolaydır. Dayanıklı filtre ve yumuşak rulo yıkanabilir. Dyson V15 pilini tek tuşla çıkarabilir ve değiştirebilirsiniz.

Tipik Dyson tarzında kablosuz elektrikli süpürgenin teslimat kapsamı oldukça geniştir. Bulursun:

  • dijital motor çubuğu zemin nozulu
  • toz algılama teknolojisine sahip zemin başlığı
  • bir kombinasyon aksesuar nozulu
  • entegre toz ve aralık başlığı
  • şarj fonksiyonlu bir duvara montaj aparatı.

Akülü elektrikli süpürge, cihazın durum bilgilerini gerçek zamanlı olarak gösteren bir LCD ekrana sahiptir. Burada pil ömrünü, emme modunu ve bakım mesajlarını okuyabilirsiniz. Şarj işlemi için 4,5 saat beklemeniz gerekiyor. Karşılaştırma için: Eureka AK10’un testte tamamen şarj olması iki saat sürdü.

Dyson’ın resmi web sitesinde kablosuz elektrikli süpürgenin fiyatı 629 Euro’dur. Ancak Otto’da lüks elektrikli süpürgeyi 599 Euro’ya satın alabilirsiniz. Dyson V15 Detect Absolute hiç bu kadar uygun fiyatlı olmamıştı. Teklifin süresi dolmadan hemen harekete geçin.

Dyson V15 Detect Absolute sizin için çok mu pahalı? O halde sizin için harika bir alternatifimiz var. Eureka AK10’un fiyatı şu anda Amazon’da 259 euro yerine yalnızca 155,99 euro. Kısacası: Ucuz ama güçlü bir Dyson alternatifi.

Eureka AK10

Eureka AK10, Dyson elektrikli süpürgelere harika ve güvenilir bir alternatiftir. / © sonrakipit


Zaten bir Dyson kablosuz elektrikli süpürgeniz var mı? Bununla ilgili deneyimleriniz neler? Dyson cihazlarını önerebilir misiniz? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin.genel-27