Apple, büyük olasılıkla önümüzdeki yıl iki yılda bir iPhone SE 4 sürümünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve bunun nasıl bir his olacağını zaten biliyoruz. Kısa bir süre önce tanınmış Apple analisti Ming-Chi Kuo şunu paylaştı: iPhone SE 4 2022’de piyasaya sürülen saygın iPhone 14’ten başkasını temel almayacak.

iPhone SE 4 özellikleri ve pil ömrü

Apple’ın bir lansmana hazırlanıyor olabileceği gerçeği iPhone SE 4 (2024) ile iPhone 14 Dahili veriler, 14’ün tıpkı iPhone SE 3 gibi bir Apple A15 işlemci çeşidi tarafından desteklendiği göz önüne alındığında, bunun teknik özelliklerde büyük bir sıçrama olacağını göstermiyor.
Ancak prototipleri görünüşe göre 3.279 mAh A2863 pil ile geliştiriliyor. iPhone 14buna göre Apple’ın İçeriği kaynaklar ve bu tek başına %60’lık büyük bir sıçrama anlamına gelir. iPhone SE 4 pil kapasitesi.

Mevcut iPhone SE3 2.018 mAh’lik önemsiz pili, SE 2’ye göre hala iki saat daha fazla video oynatımı sunuyor; iPhone SE 4 pil ömrü getirecek.

yanında iPhone 14 özellikler sayfası, iPhone SE 4 Apple’ın, Eylem Düğmesi ve gecikmiş olan ancak yalnızca iPhone 15 serisinde küçük bir rol oynayan yeni USB-C bağlantı noktası bağlantısı gibi modern özelliklerinden bazılarına da sahip olması bekleniyor.
500 doların altındaki Apple iPhone serisi de daha büyük OLED ekrana ve daha iyi kamera kitine sahip olursa iPhone 14gelecek yılın sonlarında veya diğer bazı söylentilerin öne sürdüğü gibi 2021’in ilk çeyreğinde piyasaya sürüldüğünde çok büyük bir hit olabilir.telefon-1