En azından kağıt üzerinde her şeye sahip olan popüler ama uygun fiyatlı kulaklıklar arıyorsanız mükemmel yere geldiniz. Anker’in Soundcore ürünlerine aşina değilseniz, şimdi tanışmanın tam zamanı, çünkü Soundcore’un süper popüler Space A40 kulaklıkları bir kez daha Amazon’da neredeyse yarı fiyatına satışa sunuluyor. Elbette bu kulaklıklar Apple veya Sony logosunu taşımayabilir. Bununla birlikte, sunabilecekleri çok şey var. Özellikle, Yüksek Çözünürlüklü ses, konforlu bir tasarım ve şarj kutusuyla birlikte 50 (yazım hatası değil!) saate kadar devasa bir pil ömrüne sahiptirler. Tüm bunlar ve daha fazlası artık 50 dolardan daha düşük bir fiyata sizin olabilir; pazarlık avcıları için kaçırılmayacak bir fırsat!

%46’lık indirim daha önce dünyanın en büyük çevrimiçi perakendecisinde mevcuttu. Ancak şunu da belirtmemiz gerekiyor ki, bu inanılmaz kulaklıkları bu kadar düşük bir fiyata en son görmemizin üzerinden neredeyse altı ay geçti. Başka bir deyişle, Amazon’un fiyat etiketini yeniden bu kadar büyük miktarda düşürmesi biraz zaman alabilir; bu da bunları teknoloji koleksiyonunuza eklemeyi düşünmeniz için başka bir nedendir.

Kağıt üzerinde Soundcore Space A40 o kadar iyi görünüyor ki piyasadaki en uygun fiyatlı kulaklıklardan bazılarına kolaylıkla rakip olabiliyor. Çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamalıdırlar. Bu kulaklıklar size 50 dolardan daha düşük bir fiyata Bluetooth Multipoint, Yüksek Çözünürlüklü kablosuz ses için bir LDAC codec bileşeni, kristal netliğinde aramalar için AI algoritmalı altı mikrofon, istenmeyen gürültüleri uzak tutmak için ANC teknolojisi ve on saate kadar kesintisiz kullanım sunar. Tek şarjla çalma süresi.

Son fakat bir o kadar da önemlisi, bu kulaklıklar aynı zamanda hızlı şarj teknolojisine de sahiptir. Böylece, şarjları bittiğinde, dört saate kadar oynatma süresi elde etmek için onları kısa bir on dakika boyunca şarj edebilirsiniz.

Genel olarak Soundcore Space A40, sıradan dinleyicinin ihtiyaçlarını karşılayacak (hatta aşmayacak) kadar iyi olmalıdır. Çok sayıda harika özelliğe ve oldukça fazla pil ömrüne sahip, uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorsanız, bu harika Amazon fırsatında tetiği çekmenizi öneririz.telefon-1