Müzakerelere aşina olan kaynaklara göre, iş yeri ulaşımı için birinci sınıf şirketlere mobilite çözümleri sunan Hintli bir girişim olan MoveinSync, büyüme turunu artırmak için yatırımcılarla iletişim kuruyor.

Konunun özel olması nedeniyle isminin açıklanmasını istemeyen kaynaklar, 14 yaşındaki girişimin yaklaşık 50-60 milyon dolar toplamak için yatırımcılarla temasa geçtiğini ve bunun bir kısmının bazı erken destekçilere kısmi çıkış teklif etmek olduğunu söyledi. İki kişi, Bessemer Venture Partners’ın MoveinSync ile ilgilenen yatırımcılardan biri olduğunu söyledi.

Deepesh Agarwal ve Akash Maheshwari tarafından 2009 yılında kurulan MoveinSync, büyük ölçekli şirketlerin gereksinimlerini karşılamak için çeşitli çalışan işe gidip gelme çözümleri sunuyor.

Bunlar arasında, şirketlerin çalışanlarının ofis gidiş gelişlerini yönetmelerine yardımcı olan MoveinSync Ion adı verilen çalışan taşımacılığını otomatikleştiren bir SaaS platformu ve taksilere, servislere ve otobüslere erişim sağlayan uçtan uca çalışan işe gidip gelme çözümü MoveinSync One yer alıyor. Başlangıç ​​aynı zamanda tesis yöneticilerinin ve yöneticilerinin çalışanların hareket halindeyken rezervasyon yapabilecekleri park yerleri tahsis etmelerine olanak tanıyan bir park yönetimi çözümü de sunuyor.

Yatırım görüşmeleri, Hindistan’daki genel anlaşma yapma faaliyetinin, özellikle de büyüme aşamasındaki girişimler için yavaş kaldığı bir dönemde gerçekleşiyor. MoveinSync yorum yapmaktan kaçınırken Bessemer Venture Partners yanıt vermedi.

TechCrunch tarafından incelenen bir yatırımcı sunumuna göre girişim, ayda 2,5 milyondan fazla seyahat gerçekleştiren 450.000’den fazla aktif kullanıcıyı bir araya getirdi. Sunumda, şirketin önümüzdeki 2-3 yıl içinde ortalama 47 milyon dolarlık gelir oranı ve yıllık 2,2 kat büyüme ile halka arza hazır olmayı hedeflediği belirtildi.

MoveinSync’in Hindistan’daki 24 şehirde ve Filipinler, Güney Afrika ve Sri Lanka olmak üzere üç uluslararası pazarda yaklaşık 200 kurumsal müşterisi var. Startup’ın müşterileri arasında 3 FAANG şirketi, 2 üst düzey danışmanlık firması, 2 Büyük 4 muhasebe firması, 30’dan fazla küresel yazılım şirketi ve 30 küresel banka yer alıyor. Müşteri tabanı arasında Adobe, Amazon, Facebook, Google, Microsoft, Salesforce, McKinsey and Company, PwC, KPMG, Goldman Sachs, JP Morgan ve Wells Fargo yer alıyor.

Yatırımcıları arasında Inventus Capital Partners, Saama Capital, Qualcomm Ventures ve Athera Venture Partners’ın da yer aldığı girişim, Nisan 2018’de Nexus Venture Partners liderliğindeki B Serisi turda 8 milyon dolar topladı.genel-24