Aralık ayı geldi ve bu tatil sezonunda çevrimiçi hesaplarınızı güvende tutmak istiyorsanız iyi bir şifre yöneticisi şarttır. Şu anda test ettiğimiz en iyi şifre yöneticilerinden biri %25 indirimli

Şu anda LastPass kullanılıyor Tüm Premium ve Aile planlarında %25 indirim “LP-TOMSGUIDE25” kupon koduyla. Bu, 2023’te şu ana kadar LastPass’te gördüğümüz en büyük yüzdesel indirimlerden biri. Tasarruf etmenin daha fazla yolu için, en iyi LastPass kupon kodları kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun.

LastPass şifre yöneticisi incelememizde basit ve tutarlı arayüzünün, güçlü özellik setinin ve uygun fiyatlı Aile planının bu şifre yöneticisinin değerine katkıda bulunduğunu söylemiştik.

Ücretsiz bir sürümü olmasına rağmen, LastPass Premium’a yükseltme, sınırsız cihaz senkronizasyonunun, birden çoğa paylaşımın, gelişmiş MFA’nın, 1 GB dosya depolama alanının, acil durum erişiminin, 1’e 1 desteğin ve bir dizi güvenlik izleme özelliğinin kilidini açar. LastPass, premium özellikleri test edebilmeniz için 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunar.

LastPass Aile planı (yıllık 48 ABD doları), altı kullanıcıya kadar sınırsız paylaşımlı klasörlerle Premium ile aynı özelliklerin tümüne sahiptir. LastPass tarayıcı uzantılarını çalıştırmak için Windows 8.1 ve sonraki bir sürüme ya da macOS, Linux veya Chrome OS’nin en son iki sürümünden birine sahip olmanız gerekir. Chrome, Firefox, Safari, Edge ve Opera için tarayıcı uzantıları, Windows ve macOS için masaüstü uygulamaları ve iOS (13.0 veya üzeri) ve Android (5 veya üzeri) için mobil uygulamalar mevcuttur.

Sınırlı bir süre için Premium ve Aile planlarında %25 indirimden yararlanmak için “LP-TOMSGUIDE25” kuponunu kullandığınızdan emin olun.genel-26