Hala mükemmel Noel hediyesini bulamadınız mı? Amiral gemisi seviyesinde bir akıllı telefon gibi abartılı bir şey arıyorsanız, size gösterecek ideal şeyimiz olabilir. Amazon’un sahibi olduğu perakendeci Woot, şimdi size 256 GB depolama alanına sahip inanılmaz Pixel 7 Pro için kaçırılmayacak bir teklif sunuyor. İnanılmaz bir şekilde, akıllı telefon şu anda normalden 400 $ daha ucuz. Peki ya gadget’larınızı Amazon’dan satın almayı tercih ederseniz? Endişelenme! Dünyanın en büyük çevrimiçi perakendecisi aynı depolama yapılandırmasına sahip aynı akıllı telefon için oldukça harika bir fırsat sunuyor. Burada, inanılmaz cihazı 300 $ indirimle alabilirsiniz; bu, %40’lık bir indirim kadar karşı konulmaz olmayabilir ama yine de değerlendirmeye değer.

Yine de yüzde 40’lık indirim, Amazon’da gördüğümüz fiyat indiriminden çok daha cazip görünüyor. Eğer bizimle aynı fikirdeyseniz, devam edin ve fırsatınız varken avantajlardan yararlanın. Woot anlaşmasının, stokların tükenmesi durumunda beş gün veya daha erken bir süre içinde sona ereceğini unutmayın.

Bu telefon, muhtemelen bildiğiniz gibi, en son amiral gemisi sınıfı Google Pixel telefon değil. Bununla birlikte, Piksel 7 Pro hala paranın satın alabileceği en iyi Android akıllı telefonlardan biri, özellikle de fiyat etiketi üzerinden 400$ indirimle.

Telefon, 120Hz’e kadar dinamik yenileme hızına sahip süper güzel 6,7 inç LTPO OLED ekrana sahiptir. Pil ömrünü optimize ederken ihtiyaç duyduğunuz anda en iyi görsel deneyimi yaşamanıza olanak tanır.

Çarpıcı ekranın yanı sıra bu kötü çocuk, eski modele kıyasla performans artışı sunan muhteşem Tensor G2 SoC’ye de sahip. Temel olarak, bu işlemcinin pek çok şeyi hiçbir sorun yaşamadan işlemesini bekleyebilirsiniz.

Aynı derecede etkileyici bir kamera kurulumu ve dokuz buçuk saatten fazla video akışına dayanabilen 5.000 mAh pil ile, Piksel 7 Pro çoğu Android kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamaya yetecek kadar şey sunuyor. Ve şimdi normalden 400 dolar gibi devasa bir ucuzluğa sahip olduğundan, daha da karşı konulamaz hale geliyor. Bu nedenle, en yeni Pixel 8 Pro’ya para harcamadan Google Pixel’in amiral gemisi performansına değinmek istiyorsanız Woot’un fırsatından yararlanmanızı öneririz.telefon-1