4 Aralık’taki Wordle cevabı, eğer oyuncular doğru başlangıç ​​kelimelerini kullanırlarsa ve denemelerini rastgele tahminlerle boşa harcamazlarsa kolaylıkla çözülebilir.

4 Aralık Kelime Çözüm, özellikle de normal başlangıç ​​sözcüklerinizi kullanırsanız, çözülmesi en zor çözüm değildir. Bugünün cevabını çözmenin anahtarı, ikinci konumda sesli harf içeren kelimeleri kullanmaktır. Cevapta tekrar eden bir harf olmasa da birden fazla sesli harfi bulmak biraz zor olabilir. Ancak eğer kullanırsanız Kelime‘nin zor modunda, bugünün cevabını altı denemeden daha az sürede çözebilmelisiniz.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Ayrıca kullanabilirsin KelimeBugünün cevabını çözmenin biraz karmaşık olduğunu düşünüyorsanız, bunun zor modudur. Bu modda oyuncular, onaylanmış harfleri farklı noktalarda kullanamayacak, bu da onları sonraki denemelerinde benzer yazılışlara sahip kelimeleri kullanmaya zorlayacak. Bu yöntem biraz daha zaman alıcı olsa da gelecekte kullanılabilecek stratejilerin geliştirilmesine yardımcı olabilir. Kelime bulmacalar. Ancak aceleniz varsa veya yardıma ihtiyacınız varsa ilgili ipuçlarını kullanabilirsiniz.

İlgili: Wordle’nin Henüz Kullanmadığı 5 Harfli Kelime (Günlük Güncelleme)


Bugünün Wordle İpuçları

4 Aralık #898

Bir ızgara etrafında Soru İşaretleriyle Wordle İpuçları

Bugünün Wordle cevabını çözmekte zorlanıyorsanız, günlük serinizi korumanın tek yolu bazı ilgili ipuçlarını kullanmaktır. İpuçları çoğu kelime oyunu oyununda kullanılır ve tıpkı Bulmaca bulmacaları gibi, bu ipuçları da cevabı vermez. Bunun yerine, 4 Aralık’taki Wordle cevabını kolayca çözebilmeniz için sizi doğru yöne yönlendirecekler:

İpucu 1

Tekrarlanan harfler yok.

İpucu 2

Cevap isim, fiil, zarf ve sıfat olarak kullanılır.

İpucu 3

Sesli harf 2. sıradadır.

İpucu 4

En Düşük Kaliteden.

Bugünün Wordle Cevabı

4 Aralık #898

6 Ekim Wordle ızgarası ve arka planda scrabblet harfler

4 Aralık Kelime cevap şu EN KÖTÜSÜ.

Bugünün sorununu çözmeye çalışırken Kelime Yanıt olarak, normal başlangıç ​​kelimemiz ROAST, üç harfin doğru konumunu ve dördüncünün yanlış konumunu ortaya çıkardı. Neyse ki bu bize ‘R’ harfinin üçüncü pozisyona uyacağını bildirdi. Çok fazla olası cevap olmadığından, bugünün cevabını kolayca kaydettik. Kelime üçüncü denememizde cevap verin EN KÖTÜSÜ.

 • Wordle Posteri

  Kelime

  Platform(lar):
  iOS, Android, Microsoft Windows

  Piyasaya sürülmüş:
  2021-10-01

  Geliştirici(ler):
  Josh Wardle

  Yayıncı(lar):
  Josh Wardle, New York Times Şirketi

  Tür(ler):
  Bulmaca

  ESRB:
  e

  Özet:
  Wordle, Josh Wardle tarafından geliştirilen ve 2021’de dünyayı kasıp kavuran web tabanlı bir kelime tahmin oyunudur. Oyunculara tahmin etmeleri için beş harfli bir kelime verilir ve kelimeyi doğru bulmak için altı deneme yapılır. Bir harfi doğru aldıklarında, eğer doğru konumdaysa kendisini yeşil, yanlış konumdaysa doğru harf ise sarı olarak işaretleyecektir. Sarı harf aynı zamanda mektubun birden fazla kez görünebileceği anlamına da gelir. Wordle, 2022’de The New York Times Company tarafından satın alındı ​​ve web sitesine ve uygulamasına eklenerek ana oyunun söz verildiği gibi ücretsiz oynanması sağlandı; ek kelimeler ve diğer bonuslar abonelik yoluyla edinilebilir ve tarayıcı, iOS ve Android aracılığıyla edinilebilir.

  Ne Kadar Sürede Yenilmeli:
  1sa 25dksinema-1