Şimdiden Noel ruhunu hissediyor musun? Değilseniz (ve bir Apple hayranıysanız), mükemmel yere geldiniz! Apple’ın Noel havasına girmenize yardımcı olabilecek birkaç heyecan verici teklifi bulduk. Uygun bir eski telefonunuz varsa, bunu resmi Apple mağazasında takas ederek iPhone 15 veya iPhone 15 Plus’ta takas kredisi olarak 650 $’a varan indirimden yararlanabilirsiniz. Kulağa oldukça harika geliyor, değil mi? Apple, bu kadar cömert bir teklifle gerçekten de yaklaşan tatilin şenliğini hissettiriyor! Bu akıllı telefonların her ikisinin de sağladığı muazzam değer göz önüne alındığında, takas kredisi indirimi fazlasıyla yeterli görünüyor. Kabul ediyorsanız, devam edin ve elinizden geldiğince kendinizi şımartın.

Tüm iPhone 15 kadro sadece birkaç ay önce çıktı, bu yüzden hem iPhone 15 ve iPhone 15 Artı Apple’ın en iyi teknolojik yeniliklerinden bazılarıyla donatılmıştır. Sevilen Dynamic Island’ın yanı sıra uydu aracılığıyla Yol Yardımı adı verilen bağlantıyla ilgili yeni bir özelliği de burada bulabilirsiniz. 6,1 inçlik OLED ekranıyla iPhone 15 en küçük modelidir iPhone 15 aile. Bazıları küçük ekranı daha rahatsız edici bulsa da, küçük elleri olan kişiler bu akıllı telefonu kullanmayı inanılmaz derecede keyifli bulmalıdır. Öncelikle, onu uzun süre tutmanın bileklerinizde veya parmaklarınızda herhangi bir zorlanmaya neden olmayacağından emin olabilirsiniz.

Pil ömrü iPhone 15Her ne kadar çok etkileyici olmasa da, bir hayal kırıklığı da değil. Genel olarak, 3.349mAh pilin sekiz saatlik video akışından biraz daha az dayanmasını bekleyebilirsiniz.

Daha büyük bir ekran ve biraz daha iyi bir pil ömrü istiyorsanız, iPhone 15 Artı. Adından da anlaşılacağı gibi, bu telefon daha büyük bir ekranla (ve dolayısıyla daha büyük bir bataryayla) geliyor. Yani bu cihaz, 6,7 inçlik bir ekrana ve ışıkları 11 saatten fazla açık tutacak 4.383mAh bataryaya sahip. video akışı.

Kamera sistemi (doğal olarak) olağanüstü. Her iki model de aynı 48MP kamera sistemine sahiptir. Söylemeye gerek yok, her iki akıllı telefon da çarpıcı görüntüler yakalayabiliyor. Ek olarak her iki akıllı telefon da ilk kez geçen yıl iPhone 14 Pro ve Pro Max ile tanıtılan A16 Bionic yonga setini içeriyor.telefon-1