Yıl neredeyse sona erdi ve sağlığınızı ciddiye almaya başlamak için her zaman iyi bir zaman olsa da, yılın bu zamanında, her şeyde daha iyi olma yönünde yeni bir arzu aşılayan sihirli bir şey var. Kendinize bakım yaparken şık görünmek istiyorsanız Google’ın Pixel Watch 2’si şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla satışta.
Android kullanıcısıysanız ve genel amaçlı bir fitness saatine ihtiyacınız varsa Piksel İzle 2 mevcut en iyi seçeneklerden biridir. Daha pahalı ve dayanıklı saatlerin sunduğu üstün spor özelliğini sunmayabilir, ancak sıradan bir kullanıcı için bu oldukça sağlam bir saattir.

WiFi modelinin fiyatı 349,99 dolardır ancak şu anda 50 dolar tasarruf edip 299,99 dolara alabilirsiniz. Bu sadece kurtarılacak ikinci fırsat ve şu ana kadarki en iyisi.

Google, akıllı saatlerin yalnızca spor salonları için olmadığının farkında ve estetik açıdan hoş bir tasarım tercih ediyor. Her zaman açık olan 1,2 inçlik bir ekrana sahiptir ve hafif ve taşıması rahattır.

Sorunsuz ve hızlı performans sağlamak için Cortex M33 yardımcı işlemcisi ile desteklenen hızlı Qualcomm 5100 çip tarafından desteklenmektedir. Tek şarjla 24 saatten fazla dayanır.

Yeni bir kalp atış hızı sensörü, sıcaklık sensörü ve cilt dermatolojik sensörü dahil olmak üzere çeşitli sağlık sensörleriyle birlikte gelir. Aerobik, bisiklet, core antrenman, golf, yürüyüş, kickboks, dövüş sanatları, pilates, paten ve yoga gibi çeşitli aktiviteleri destekler.

Saat, atılan adımlar, yakılan kaloriler, uyku verileri, kalp atış hızı, kandaki oksijen düzeyi ve cilt sıcaklığı değişimi gibi yararlı bilgileri sağlar. Hatta stresli olup olmadığınızı tespit edebilir ve sakinleşmenin yollarını önerebilir.

Yeni bir gerçek zamanlı güvenlik kontrolü özelliği, belirlenen süre içinde hedeflenen varış noktasına ulaşmamanız durumunda bağlantılarınızı bilgilendirecektir.

Ayrıca Strava ve WhatsApp gibi popüler üçüncü taraf uygulamalarını indirebilir ve en sevdiğiniz podcast’leri çevrimdışı dinlemek için indirebilirsiniz.telefon-1