UYARI: Bu yazı Sweet Home’un 2. sezonuyla ilgili SPOİLER içermektedir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Özet

 • Sweet Home Sezon 2, trajik ölümler ve karakterlerin kasvetli koşullarıyla dizinin mutlu sonla bitemeyeceğini kanıtlıyor.
 • Ji-su’nun 2. sezon 3. bölümdeki ölümü dizideki en etkileyici ve trajik ölümlerden biriydi ve sezonun geri kalanına kasvetli bir hava kattı.
 • 2. sezondaki ölümler, Sweet Home’un muhtemelen hayranların en sevdiği birçok karaktere veda edeceğini ve Hyun-su için tatmin edici bir son olasılığına rağmen mutlu bir sonla bitmeyeceğini gösteriyor.

Güzel Evim 2. sezon dizinin en sevilen karakterlerinden birini öldürdü ve dizinin mutlu sonla bitemeyeceğini kanıtladı. İnsanlarla beslenen yaratıklardan, canavarlardan bile daha korkutucu insanlara kadar, Güzel Evim her zaman trajedilerle uğraşır. Netflix’teki en iyi Kore dizilerinden biri olmasına rağmen pek öyle görünmüyor Güzel Evim Serinin şu ana kadar yaptıklarıyla tutarlı ve aynı zamanda tüm karakterlerin hakkını veren bir son olacak.

Şöyle bir korku gösterisi Güzel Evim Önemli isimlerin öldürülmesi bekleniyor. Ancak hikaye ilerledikçe işlerin daha da kötüye gitmeye devam ettiği göz önüne alındığında, orijinal hikayelerin çoğu Güzel Evim 1. sezondan beri dizide yer alan karakterler 3. sezon sona erdiğinde ölmüş olabilir. Güzel Evim 2. sezonun sonunda popüler bir karakterin ölümü görüldü ancak en trajik ölüm daha önce, 3. bölümde yaşandı.


Ji-su Sweet Home’da Öldü 2. Sezon 3. Bölüm

Yeşil Ev’e yeni taşınan Ji-su (Park Gyu-young) Güzel Evim 1. sezon, 2. sezon 3. bölümde ölür. Hem Ji-Su hem de Eun-yu (Go Min-si), binanın yıkılmasından sonra gruplarının liderleri haline geldi ve yaşlıları ve çocukları ordunun belirsizliğine sürükledi. güvenlik bölgelerini yönetti. Güzel Evim Ji-Su’nun yeni sezonda önde ve merkezde yer alacağını, belki de Eun-yu’nun zıttı olarak görev yapacağını öne sürdü. Ancak dizideki en trajik ölümlerden birinde Ji-su, ordunun yeni canavarların uyanmasını engellemek amacıyla vatandaşlarına füzelerle saldırmasının ardından öldü.

Ji-su ilk saldırıdan sağ kurtulurken bacakları enkazın arasında sıkıştı. Güzel Evim 2. sezon 3. bölüm Ji-su’nun ölümünü göstermiyor, ancak tüm yapı çökmek üzereyken sağa doğru kesiliyor. Ji-su hareket edemedi ve gözleriyle Eun-yu’ya veda etti. Ji-su’nun ölümünün ardından bir yıl süren zaman atlaması geldiBu da onun ölümünün sezonu yeniden tanımlayacak etkileyici bir an olması gerektiğini gösteriyor. Güzel Evim‘nin zaman sonrası sıçrama bölümleri kasvetli bir hava taşıyor ve tondaki bu değişim Ji-su’nun ölümünden kaynaklanıyor.

Sweet Home Sezon 2’deki Ölümler Dizinin Mutlu Sonla Bitmeyeceği Anlamına Geliyor

Birkaç karakter öldü Güzel Evim 2. sezon, 1. sezondan hayatta kalan Green Home sakinlerinden bazıları da dahil. Ji-Su’nun ölümü sezonun en üzücü olayı olabilir çünkü izleyiciler, Ji-Su binaya ilk geldiğinden beri onun yolculuğunu takip ediyor. Her ne olursa olsun, olaylar Güzel Evim 2. sezon, özellikle zaman atlamasından hemen önce ve sonra, gösterinin muhtemelen mutlu sonla bitmeyeceğini hatırlatıyor. Hyun-su (Song Kang) yolculuğunun tatmin edici bir sonunu bulsa bile, bunu hayal etmek zor Güzel Evim mutlu bir şekilde bitebilir. Gösteri sona erdiğinde hayranların en sevdiği birçok isme veda etmiş olacak.

İlgili

Web Çizgilerinden Uyarlanan En İyi K-Dramalar

Sıralanan bu en iyi K-dramaların hepsi bir zamanlar popüler olan web çizgi romanlarıydı ve başlangıçlarını webtoons.com sitesinde veya diğer site ve platformlarda yaptılar.

Güzel Evim 3. sezon yaşanıyor ve muhtemelen 2. sezonun bittiği yerden başlayacak. Dizinin oyun sonu kötü adamının kim olacağı henüz belli değil ancak seçenek sıkıntısı da yok. Yi-kyung’un (Lee Si-young) kızının annesini bir canavara dönüştürmesi ve Çavuş Tak’ın (Yu Oh-seong), gizlice onlardan biri olmasına rağmen enfeksiyonluların yok edilmesini emretmesi, ne kadar kasvetli olduğunun diğer örnekleridir. işler hale geldi Güzel Evim. Gösterinin sonunda işler düzelse bile Hyun-su ve arkadaşlarının yine de birçok badireden geçmesi gerekecek.

 • Güzel Evim

  Yayın tarihi:
  2020-12-18

  Döküm:
  Song Kang, Lee Jin-Wook, Lee Si-young, Lee Do-Hyun, Park Gyuyoung

  Mevsimler:
  2sinema-1