Soonnooz şirketi, aynı zamanda özgün bir tasarıma sahip, sıra dışı görünümlü bir mini PC Soon Mini’yi sundu.Gördüğünüz gibi cihazın tasarımı açıkça geçen yüzyılın ortasındaki teknolojiden ilham alıyor. Bilmiyorsanız bunun bir bilgisayar olduğunu tahmin edemezsiniz.

Manyetik olarak bağlanan bir Bluetooth hoparlöre sahip, 50'li yılların gadget'ına benzeyen mini bir bilgisayar.  Soonnooz Mini PC tanıtıldı

Ancak tasarım her şey değildir. Yakından bakarsanız vücudun iki bölümden oluştuğunu görebilirsiniz: ana ve ön. Ve bu doğrudur çünkü ön kısım ana kısımdan ayrılmıştır. Normal bir bilgisayar için bu pek mantıklı olmaz, ancak önemli olan bu çıkarılabilir parçanın taşınabilir bir hoparlör olmasıdır. Hatta bunun için özel bir stant bile oluşturuldu. Tüm bu özellikler resmi videoda mükemmel bir şekilde gösterilmiştir.

PC’ye gelince, yeni ürün Ryzen 7 7735HS, Ryzen 7 7840HS veya Intel N100 tabanlı olabilir. Ancak aynı mini bilgisayarın daha eski işlemcilere sahip daha eski sürümleri olduğu görülüyor.

Ayrıca 250 x 250 x 68 mm boyutları, Bluetooth 5.3, 32 GB’a kadar RAM, 512 GB SSD, Wi-Fi 6E, iyi bir bağlantı noktası seti (bir çift USB-C 3.1, bir çift USB) de dikkate değerdir. 3.0, HDMI, RJ45). Ayrı olarak, pilden bahsetmeye değer: mini PC, birkaç saatlik çalışma için yeterli olabilecek 6000 mAh kapasiteli bir pil ile donatılmıştır, ancak bu elbette büyük ölçüde çalışma moduna ve Kullanılan CPU.genel-22