Burada sadece rastgele beş uygulama ve mobil oyun almıyorsunuz, aynı zamanda özenle seçilmiş bir yazılım da alıyorsunuz. Android veya iOS, ücretsiz veya ücretli, üretkenlik uygulaması veya atış oyunu; her şey dahil edilebilir. Bu uygulamaları kuruyoruz, deneyiyoruz ve gereksiz parayı cebinizden çıkarmak isteyen veya hiçbir katma değeri olmayan uygulamaları ayıklıyoruz.

Maliyete katlanıyor musunuz, reklam var mı veya başka tuzaklar var mı? Daha sonra bunu uygulama açıklamamızda size belirteceğiz. Bu hafta sizi en başından itibaren hangi türe sınıflandırmamız gerektiğine henüz karar vermemiş olan Dreamdale ile heyecanlandırıyoruz. Belki de kendiniz karar verip denemek en iyisidir. Shades biraz daha basit: el ve ayak becerilerinize güvenmeniz gereken sağlam bir dövüş oyunu.

Pok Pok’ta çocuklarınızın yaratıcı alanlarını da kapsıyoruz. Öte yandan görsel duyuların daha fazla tatmin edildiği CSR Racing 2’de işler yeniden kolaylaşıyor. Çünkü garaj, kazanılan çeyrek mil boyunca lisanslı tramvaylarla doldurulmak istiyor. Son adım, pil durumunuz hakkında daha derin bilgiler sağlayan Pil’dir. Ancak hata ayıklama konusunda uzman olmanız gerekir.

Dreamdale (Android ve iOS)

SayGames, strateji/inşa oyunu ve RPG unsurları içeren bir oyunla birlikte gelir, ancak yine de sıradan bir oyundur. Dreamdale’de başlangıçta kaçırılan prensesini serbest bırakmak zorunda olan kahramansınız. Tamam, böyle bir kaçırılma durumunda benim düşüncem şu olmazdı: “Ben kalplerin kraliçesini aramadan önce adayı burada inşa edelim” ama oyun artık böyle.

Önce ağaçları kesip taşları yıkıyorsunuz, böylece hammadde elde ediyorsunuz. Bunlardan bazıları daha sonra daha fazla işlenebilir ve diğer şeylerin yanı sıra adayı parça parça genişletmek için kullanılabilir. Tekneyle balığa çıkabilir, daha sonra gemiyle diğer adaları ziyaret edebilir/fethedebilirsiniz. Spoiler: Prensesinizi serbest bırakırsanız oyun bitmez ama onunla birlikte, artık döşenmesi gereken bir yere taşınırsınız. Yani bir rol yapma oyununda olduğu gibi zindanlarda savaşıyorsunuz, diğer inşa oyunlarında olduğu gibi adanızı genişletiyorsunuz ve Sims’teki gibi evinizi kuruyorsunuz. Temelde tüm dünyaların en iyisi

  • Fiyat: ücretsiz / Reklam: Ah evet / Uygulama içi satın alma işlemleri: Evet / Hesap gerekli: HAYIR
Dreamdale oyununun ekran görüntüleri

Hasat yaparken diğer adalara ve zindanlara da göz atmayı unutmayın. / © sonrakipit

SayGames size her şeyi sunuyor ama sizi reklam bombardımanına tutuyor. Dayanabileceğiniz videolar var mutlak ve katlandığınız videolar olabilmek. İkincisine gönüllü olarak tıklayabilirsiniz ve bu kesinlikle tavsiye edilir, çünkü ihtiyacınız olan kaynakları elde etmek için değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlar. Bu reklamı on avronun biraz altında bir ücret karşılığında etkinleştirebilirsiniz ve elbette başka birçok uygulama içi satın alma işlemi de vardır. Ancak oyunda ilerlemek için bunlar gerekli değildir.

Prensesi serbest bıraktıktan sonra bile pek çok görev var. Diğer sakinler kaynak oluşturmanıza yardımcı oluyor, depolama ve üretim kapasitelerini genişletmeniz gerekiyor ve bu nedenle uzun süre işleriniz dolu olmalı. Görevler bazen sizi zindanlarda canavarları yeneceğiniz ve hediyeler toplayacağınız veya sadece yeni topraklar ve hammaddeler açacağınız diğer adalara götürür.

Dreamdale oyununun ekran görüntüleri

Kahramanların ve fabrikaların seviyesini yükseltin, zindanları arayın, görevleri çözün; yapılacak çok şey var. / © sonrakipit

Reklamlardan rahatsız olanlar için küçük bir ipucu: Oyunu çevrimdışı da oynayabilirsiniz. Bu yüzden bağlantıyı kesin ve daha rahat oynayın, ancak bu durumda yardımcı gönüllü videolar olmadan oynayın. Bana göre oyun, reklamlara rağmen sevimli grafikleriyle oldukça rahatlatıcı ve eğlenceli.

Gölgeler: Gölge Dövüşü Roguelike

Kan basıncı ölçüm cihazınızı hazırlayın çünkü işler çığırından çıkmak üzere. Shades: Shadow Fight Roguelike, cesareti zayıf ve yavaş tepki verenler için değil. Çok çeşitli dövüş becerilerine sahip sayısız rakiple savaşın. Ancak dikkatli olun, her adım son anlamına gelebilir.

Dövüş basittir; bir silahınız var veya seviyelerde ilerlemek için tekme ve yumrukları kullanıyorsunuz. Bunun özel yanı, her dövüşten sonra bir ödül almanızdır. Bu, yaşam puanlarınızı artırır veya kritik hasar verme şansınızı artırır. İnanın bize, her bonus için minnettar olacaksınız çünkü rakipler başlangıçtan itibaren zorlu.

  • Fiyat: ücretsiz / Reklam: Evet / Uygulama içi satın alma işlemleri: Evet / Hesap gerekli: HAYIR
Shades: Shadow Fight Roguelife Ekran Görüntüsü

Her zaman kombo hasarı vermeye çalışın çünkü rakipler en başından itibaren hafife alınamaz. / © sonrakipit

Her geçişten sonra başka ödüller de vardır. Burada sizi daha sonra geliştirebileceğiniz silahlar ve zırhlar bekliyor. Bunu yapmak için oyun boyunca birbirini izleyen her zaferde elde ettiğiniz kaynakları kullanırsınız.

Shades: Shadow Fight Roguelife Ekran Görüntüsü

Ödüller çok önemlidir. Bir sonraki savaşta kendinize üstünlük sağlamak için akıllıca seçim yapın. / © sonrakipit

Sonuç olarak Shades: Shadow Fight Roguelife, basit ama ilgi çekici dövüş animasyonlarıyla gerçekten güzel bir eğlencedir. Shades:Shadow Fight Roguelike’yi de oynayabiliyorsanız Tekken nedir?

Pok-Pok (iOS)

Evde veya ailenizde küçük çocuklarınız mı var? O halde muhtemelen çocukların bir yığın ölü yapı taşından hayat dolu bir evreni ne kadar yaratıcı bir şekilde yarattıklarını biliyorsunuzdur. Pok Pok uygulaması şu anda etkileşimli nesnelerle dolu 17 sanal oyun odasıyla tam olarak bu yaklaşımı desteklemek istiyor.

Pok Pok Ekran Görüntüleri

Pok Pok’a ilk kez başladığınızda öncelikle kendinizle ilgili birkaç soruyu yanıtlamanız gerekir. / © sonrakipit

Uygulama öncelikle iki ila yedi yaş arası çocukları hedef alıyor ve çocukların kendi yollarını bulabilecekleri hazırlanmış bir ortam bulduğu Montessori yaklaşımını takip ediyor. Dolayısıyla önceden hazırlanmış bir eylem yoktur, ancak – yapı taşlarına benzer şekilde – kendi eylemlerini gerçekleştirebilen ve birbirleriyle çeşitli şekillerde etkileşime girebilen birçok nesne vardır.

  • Fiyat: 7 gün ücretsiz, ayda 6,99 euro veya yıllık 45,99 euro / Reklam: HAYIR / Uygulama içi satın alma işlemleri: HAYIR / Hesap gerekli: hayır (ama abonelik)
Pok Pok Ekran Görüntüleri

Pok Pok’a genel bakış bölümünde (yukarıda) şu anda küçük mini oyunlar içeren 17 farklı oyun odası bulacaksınız. Burada örneğin rakamları bir araya getirebilirsiniz (aşağıda). / © sonrakipit

Örneğin oyun odasında küçükler figürleri itip onları sanal arı kovanlarından düşen ballarla besliyor. Veya top pistlerinde bireysel parçaları ileri geri iterek pistleri etkilerler. Veya kafa, gövde ve bacaklardan kendi figürlerini oluşturuyorlar. Veya küçük fayanslardan kendi canlı köyünüzü yaratın.

Pok Pok Ekran Görüntüleri

Diğer Pok-Pok dünyalarında, küçük köyleri bir araya getiriyorsunuz (yukarıda) veya 2 boyutlu bir dünyada (altta) çeşitli nesneler ve karakterlerle etkileşime giriyorsunuz. / © sonrakipit

Siz veya çocuklarınız uygulamayı yedi gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Uygulamanın maliyeti aylık 6,99 avro veya yıllık 45,99 avrodur. Bu hafta Tok Tok ayrıca 2023 App Store Ödülünü de kazandı.

CSR Racing 2: Drag Araba Yarışı

Özellikle yüksek kaliteli grafiklere sahip ve sürüş becerilerine az ihtiyaç duyulan araba yarışlarını seviyorsanız, bugünün ipucu olan CSR Racing 2: Drag Car Racing’i iyi bir şekilde sunmalısınız. Adından da anlaşılacağı gibi, esas olarak bu, virajdan tam olarak doğru anda çıkmak için mükemmel zirveye ulaşmaktan daha az önemlidir – hayır, sadece çeyrek mil ve doğru anı Bul geçişi ile ilgilidir.

CSR Racing 2 ekran görüntüsü

CSR Racing 2, grafiksel açıdan oldukça zorlu bir drag araba yarışı oyunudur. / © NaturalMotionGames Ltd

  • Fiyat: ücretsiz / Reklam: Evet / Uygulama içi satın alma işlemleri: Evet / Hesap gerekli: HAYIR

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu oyunun öne çıkan özelliği grafiklerdir. 50’ye yakın farklı araçtan oluşan filomuzda fantezi otomobiller değil, Audi, BMW, Bugatti, Ferrari, Mercedes, Porsche, Lamborghini ve daha birçok modelin muhtemelen hiçbir zaman kullanamayacağınız lisanslı ve yola uygun araçları bulunmaktadır. gerçek hayatta karşılayabilirsin. Artık bu tür lisansların oyun için her zaman yüksek bir satın alma fiyatıyla sonuçlandığını biliyorsunuz.

CSR Racing 2 ekran görüntüsü

Aranızdaki tamirciler de zor durumda! / © NaturalMotionGames Ltd

Ancak bu durumda bu bir sorun değil, çünkü prensipte bir kuruş bile yatırım yapmadan uzun süre oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Elbette bir sonraki ayar parçalarınızı satın alırken likit olmak için oyun içinde 9,99 Euro’ya kadar harcayabilirsiniz. Görünümden iç mekana, motordan egzoz ve şasi parçalarına kadar araçlarınızla ilgili her şey özelleştirilebilir. Bir sonraki drag yarışından önce garajınıza ve kaputun altına bir kez daha bakın çünkü son sokak yarışından kazandığınız parayla CSR Racing 2: Drag Car Racing iki kat daha eğlenceli.

aPil (Android)

Tüm oyunların yanı sıra, cep telefonunuz için gerçekten heyecan verici bir uygulamamız da var, böylece her zaman olayları takip edebilirsiniz. Size pil durumunuz hakkında kesin bilgi veren bir Pil’den bahsediyoruz. Ancak bu durum yalnızca Android akıllı telefonlar için geçerli ve bilgilerin bir kısmı yalnızca Android 14 sürümüne sahip akıllı telefonlar için ayrılmış durumda. Ayrıca WLAN aracılığıyla hata ayıklamayı etkinleştirmeniz gerekir ve ayrıca Shizuku’yu Google Play Store’dan indirin.

  • Fiyat: ücretsiz / Reklam: HAYIR / Uygulama içi satın alma işlemleri: HAYIR / Hesap gerekli: HAYIR
Android 14 hata ayıklama

Geliştirici seçeneklerini aktif hale getirdikten sonra Shizuku / © nextpit’i eşleştirmeniz gerekiyor.

Shizuku’yu yükledikten sonra geliştirici seçeneklerini açmanız gerekir. Bu oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bunun için seninkini aç Ayarlar ve asıl noktayı arar “Telefonda” üzerine dokunun ve ardından arayın Yapı numarası. Yedi kez basmanız gerekiyor ve geliştirici seçeneklerini etkinleştirdiniz. Şimdi aç ve ara “WiFi üzerinden hata ayıklama”. Noktayı etkinleştirin ve içerik menüsünün açılması için yaklaşık 3 saniye basılı tutun. Orada eşleştirme modunu etkinleştirmeniz yeterli.

Shizuku seçenekleri ve Pil durumu

Shizuku’yu başlattıktan sonra, mevcut şarj seviyesi veya döngüler gibi bilgileri okumak için Pil’i kullanabilirsiniz. / © sonrakipit

Artık tek yapmanız gereken Shizuku aracılığıyla hata ayıklamaya başlamak ve pil verilerini okumak için aBattery’de gerekli izinleri atayabilirsiniz. Google Pixel 6 ile maksimum kapasitenin biraz azaldığını ve 302 şarj döngüsünden geçtiğini zaten görebilirsiniz. Dolayısıyla, pilinizde her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız bu küçük adımlar ve aBattery uygulaması kesinlikle buna değer.

İşte bu kadar, haftanın uygulamalarımızla işimiz bitti. Tadını çıkarın ve bu 1. Gelişin tadını çıkarmaya devam edin. Nextpit editör ekibi, hafta sonunun güzel bir şekilde dinlenmesini ve yeni haftaya rahat bir başlangıç ​​yapmanızı diler!genel-27