Tatmin edici Ficsmas başladı. Sıcaklık düşüyor, ilk kar taneleri penceremin önünden geçiyor, Mariah Carey gücünü dünyanın dört bir yanındaki alışveriş merkezlerinde serbest bırakıyor ve Steam’in en iyi açık dünya üs kurma oyunlarından birinde büyük bir sezonluk etkinlik şu anda sürüyor. Gerçekten tatil sezonu ve Goat Simulator’un yapımcısı ve Valheim ile Deep Rock Galactic’in yayıncısı, tüm ülkeye şenlik neşesi ve ücretsiz hediyeler yaymak için bir kez daha başyapıtına geri döndü.

İlk olarak Mart 2019’da Epic Games mağazası aracılığıyla piyasaya sürülen ve Haziran 2020’de Steam’e gelen Satisfactory, birinci şahıs açık dünyayı bir araya getirerek PC’deki en keyifli temel oluşturma oyunlarından biri olmayı sürdürüyor.

Factorio, Astroneer, Dyson Sphere Program ve Canavarı Besle Minecraft modları gibi oyunlarda da görülen, keşif ve mükemmel fabrika üretim hatlarını yaratmanın o isimsiz, yadsınamaz tatmini.

Geliştirici Coffee Stain, Aralık tatillerini kutlamak için Satisfactory Ficsmas etkinliğinin başladığını duyurdu. İşvereniniz FICSIT Inc., tüm ay boyunca size ücretsiz hediyeler sunarak çalışan memnuniyetini sağlamanın yollarını arıyor. Günlük ödüller, bulunacak çok sayıda oyun içi hediye ve hatta sezonluk bir araştırma ağacı var.

Aralık ayında her gün günlük hediyeler için oyun içi HUB Terminalinizin sağındaki Ficsmas Takvimine erişebileceksiniz ve onunla etkileşime geçtiğinizde ekstra ödüller kazanma şansı olan bir mini bulmaca oyunu başlayacak. Etkinlik sırasında MAM aracılığıyla açılabilecek yeni bir ‘Ficsmas Tatil Etkinliği’ araştırma ağacı var. Yalnızca üçüncü aşama teknolojiye ihtiyacınız olacak ve Ficsmas Takviminden alacağınız ödülleri kullanarak bu konuda ilerleyebilirsiniz.

Son olarak ve belki de en heyecan verici olanı, dev Ficsmas hediyelerinin haritanın herhangi bir yerine inebilecekleri (ve evet, ağaç tepeleri ve uçurum zirveleri gibi tehlikeli noktalar da dahil) gökyüzünden aşağıya doğru süzüldüğü görülecek. Onları takip edin ve mevsimsel dekorasyonlar ve süs eşyaları, şenlikli görünümler, kar, kartopu, baston şekerler ve FICSIT Kuponları dahil olmak üzere her türlü mevsimlik hediyeyi açın.

Tatmin Edici Ficsmas etkinliği 1 Aralık Cuma’dan 31 Aralık 2023 Pazar’a kadar sürecek. Tatil ruhuna bürünmeye hazırsanız Satisfactory’i şu adresten bulabilirsiniz: Buhar ya da Epic Games Mağazası.

Tatil sezonunda sizi meşgul edecek en iyi yönetim oyunlarının yanı sıra, bu karmaşık inşaat bulmacasına doyamıyorsanız en iyi şehir kurma oyunlarını da seçtik.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için.oyun-2