Larian Studios, şu anda tüm platformlarda küçük bir indirme olanağı sunan Baldur’s Gate 3 Hotfix 12’yi yayınladı. Büyük Yama 5 güncellemesini birkaç gün önce aldığımızı düşünürsek, düzeltmeler dışında buradan hiçbir şey beklemeyin. 2 Aralık’taki BG3 yama notlarının tamamı için okumaya devam edin.

Baldur’s Gate 3 Düzeltme 12 Yama Notları | BG3 Güncellemesi 2 Aralık Yama Notları:

İşte Larian Studios’tan yapılan duyurunun tamamı:

Bugün sizin için, Cazador ile sohbet başlatmak (bir tür hile hareketi) gibi belirli durumlarda meydana gelen bazı çökmelere değinen küçük bir düzeltmemiz var.

DEĞİŞİKLİKLER

  • İkinci bir kontrolcüyle bağlanıldığında ve belirli yerlerde bölünmüş ekran etkinleştirildiğinde meydana gelebilecek bir çökme düzeltildi.
  • Oyunun belirli noktalarında meydana gelen bir çökme düzeltildi (Örneğin, belirli koşullarda Cazardor veya Thisobald Thorm ile konuşurken)

Bu sorunları bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bildirmek istediğiniz herhangi bir hata varsa lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Baldur’s Gate 3’ü oynadığınız için teşekkür ederiz.

Ne yazık ki topluluğa göre bu yama PS5 sürümünü etkileyen bazı sorunları çözmemiş gibi görünüyor.

Yorum
ileu/JSMan5001 tartışmadan
içindeBaldursGate3

Yorum
ileu/JSMan5001 tartışmadan
içindeBaldursGate3

İşte bu kadar. Yeni bir yama yayınlandığında okuyucularımıza bilgi vereceğiz. Bir sürü düzeltmenin yanı sıra yeni bir Sonsöz’den bahseden Yama 5 değişiklik günlüğünün tamamını burada okumayı unutmayın.

Kaynak: Buharoyun-6