Bedava Furi demake, olağanüstü bağımsız oyunun geliştiricisi tarafından Steam’de piyasaya sürüldü ve klasik 8 bitlik ilham verici bir dövüşte kurşun cehennemi boss hücumu aksiyon oyununun ihtişamını yeniden yaşamanıza olanak tanıyor. Orijinal oyunda da büyük bir indirim var, dolayısıyla 3D aksiyon daha çok ilginizi çekiyorsa oyunu neredeyse bedavaya alabilirsiniz.

Furi, tüm zamanların en iyi bağımsız oyunlarından biridir. Mantık basit: Her bir patronun kaotik kurşun cehennemiyle mücadele ederken, yakın mesafeli ve uzak mesafeli dövüşlerin bir karışımında patronlarla arka arkaya savaşarak hapishaneden kaçmanız gerekiyor. Geliştirici The Game Bakers, Furi ile gerçekten özel bir şey yakaladı ve artık oyunun 8 bitlik versiyonunu ücretsiz olarak oynarken oyunu Steam indiriminde ucuza alabilirsiniz.

İlk olarak, The Chain’in boss dövüşünü 2D retro deneyime, müziğe, ses efektlerine ve her şeye dönüştüren ücretsiz Furi yapımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Furi demake’i bir tur için aldım ve rahatlıkla söyleyebilirim kesinlikle yırtık. Bu sadece bir patron dövüşü ve hareketi, bir saldırı ve bir kaçma olabilir, ancak tereyağını bıçakla kesmek kadar pürüzsüz bir his veriyor. Furi’yi zaten seviyorsanız veya oyunun orijinal 3D versiyonunun neyle ilgili olduğunu hızlıca tatmak istiyorsanız, bu sevgiyle hazırlanmış demake tam size göre.

Görünüşü ve sesi mükemmel ve oyunun 8 bitlik doğasının bambaşka bir his vermesine yardımcı olmak için bir dizi modern fikir ve özellik (otomatik olarak yakınlaşan bir kamera gibi) içeriyor. Yine, bu inanılmaz derecede kısa bir deneyim olabilir, ancak sevgiyle hazırlanmış ve Furi hayranı olsanız da olmasanız da kontrol etmeniz gereken bir şey.

Furi’yi kendiniz de denemek istiyorsanız, orijinal oyunu 9 Aralık Cumartesi gününe kadar %60 gibi muazzam bir indirimle satın alabilirsiniz. 7,99 $ / 6,70 £ ödemeyi bekleyebilirsiniz. Furi’yi o zamanlar 2016’nın en iyi oyunlarından biri olarak adlandırmıştık ve Steam’de yaklaşık 9.000 kullanıcı incelemesinde %91 gibi çok olumlu bir puana sahip, yani bu sağlam bir bahis.

Ücretsiz Furi demake’i bulabilirsiniz Buradave orijinal oyunu %60 indirimle edinin tam burada ilave olarak.

Bu arada, oynayacak veya heyecanlanacak yeni bir şey arıyorsanız, dişlerinizi batırmanız için yakında çıkacak en iyi PC oyunlarının ve tüm zamanların en iyi PC oyunlarının listelerini de hazırladık.

Günlük PC oyun haberleri, kılavuzları ve incelemeleri için bizi Google Haberler’de takip etmeyi unutmayın.oyun-2