Gelecek yıl sabırsızlıkla beklediğim oyunlar arasında – özellikle Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 – en çok heyecanlandığım oyunlardan biri İçgörü Adaları, DBD yaratıcısı Behavior Interactive’deki iyi insanlar tarafından yayınlandı. Rahat, çok oyunculu, şaşırtıcı ve kesinlikle muhteşem görsellere sahip olan Islands of Insight, resmi olarak 2024’te çıkıyor; ancak düşündüğünüzden daha erken.

Çözmeniz gereken zeka oyunlarıyla dolu gizemli bir fantastik dünyada Islands of Insight, hissediyor şimdiye kadar gördüğüm tüm bulmaca oyunlarından farklı. Bana Square Enix’in Forspoken’ında sevdiğim her şeyi hatırlatan muhteşem görsellerle birleştirilmiş Portal 2 tarzında çok oyunculu bir oyun var; çok fazla tik var ve çok az çarpı işareti var.

Eylül ayındaki orijinal demo döneminden bu yana, nefesimi tutarak resmi lansman tarihini bekliyordum ve BHVR’nin başka bir ücretsiz deneme süresi duyurması için dua ediyordum. 30 Kasım Perşembe günü PC Gaming Show’da olanın bu olduğunu söylemekten büyük mutluluk duyuyorum.

Islands of Insight’ın çıkış tarihi penceresi Şubat 2024 olarak belirlendi, dolayısıyla bu kafa karıştırıcı yeni dünyaya dalmak için daha fazla beklememize gerek kalmayacak.

Ama hepsi bu değil. Oyun aynı zamanda şu anda Steam’de denemek ücretsizHer ne kadar bunun bir demo olduğunu aklınızda bulundurun, dolayısıyla tam oyunda yer alacak tüm özelliklere sahip olmayacak.

YouTube Küçük Resmi

Portal’ı defalarca oynayarak büyüyen biri olarak, ve bitti Yine de, bilmecelere karşı zayıf bir noktam var; bu, yeni Portal 2 ön bölümüyle yeniden alevlendi. MOBA’lara ve MMORPG’lere mezun olurken, sürekli rekabetin avantajını ortadan kaldıracak bir şeyler arıyordum. Islands of Insight tam da bunu yapacak gibi görünüyor ve Şubat ayında neye benzeyeceğini görmek için sabırsızlanıyorum.

Eğer siz de benim gibi sıralı yenilgi serilerinden sonra sakinleşmek için rahatlatıcı bir oyuna ihtiyacınız varsa, elimizde bir sürü oyun var. Veya bayram sezonu öncesinde biraz para biriktirmek istiyorsanız size yardımcı olacak ücretsiz Steam oyunlarının bir listesi var.

Bizi ayrıca takip edebilirsiniz Google Haberleri günlük PC oyunları haberleri, incelemeleri ve kılavuzları için.oyun-2