Bugün Motorola hayranları sevinmeli! İnanılmaz Motorola Edge (2023) orta seviye telefonu şu anda Amazon’da 250 $ düştü ve uygun fiyatlı bir telefon fiyatına sizin olabilir. Ayrıca, bildirdiğimiz gibi, artık yepyeni bir Motorola Razr 2023’ü fiyatından 250 $ indirimle alabilir ve bütçenizi zorlamadan şık bir katlanabilir telefonun hayalini kurabilirsiniz. Üstelik bu harika telefonlardan birini inanılmaz bir indirimle kapma fırsatı Ayrıca, Motorola’nın birinci sınıf katlanabilir modeli Motorola Razr+ 2023’ü %30’luk inanılmaz bir indirimle alabilirsiniz; bu, hızlı davranıp bu muhteşem telefonu bu fırsattan yararlanırsanız 300 $’lık inanılmaz bir tasarruf anlamına gelecektir.

8 GB RAM ile birleştirilmiş üst düzey Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile desteklenen Motorola Razr+ 2023, olağanüstü bir performans sunuyor ve zorlu görevlerin üstesinden sorunsuzca gelmek için bol miktarda ateş gücüne sahip.

Ayrıca tam anlamıyla üst düzey, premium bir akıllı telefon olan Motorola Razr+ 2023, ön kapağındaki 12 MP geniş ve 13 MP ultra geniş kameraları ve selfie’ler için 32 MP kameralarıyla muhteşem görünümlü fotoğraflar çekiyor. Ayrıca telefon, 60 fps’de 4K’ya kadar video kaydedebilir. Böylece spor salonundaki çekimleriniz ve arkadaşlarınızla eğlenirken çekilmiş klipleriniz muhteşem görünecek.

Pil ömrüne gelince, Motorola Razr+ 2023, şarj etmeden bütün gün dayanabilecek 3.800 mAh güç hücresine sahip. Ayrıca telefon, pilin tamamen şarj edilmesi bir saatten biraz daha kısa süren 30W kablolu şarjla birlikte geliyor.

Dolayısıyla, katlanabilir deneyimi ucuza tatmak istiyorsanız Motorola Razr 2023 tercih etmeniz gereken model. Ancak güçlü ve üst düzey bir ürün istiyorsanız katlanabilir telefon Bütçenizi zorlamadan Motorola Razr+ 2023, özellikle şu anda, Amazon’daki 300 dolarlık tatlı indirimin tadını çıkarırken almanız gereken telefon.telefon-1