Netflix ekleme the Grand Theft Auto: Üçleme – Definitive Edition aileden 20 dakikalık bir mola gerektiren tatil sezonu için tam zamanında, sürekli genişleyen, etkileyici oyun kadrosuna.

Grand Theft Auto: Üçleme – Definitive Edition (basitlik açısından buna GTA Üçlemesi adını vereceğiz) GTAIII, GTA kötülük şehriVe GTA San Andreas. Oyuncular, iOS ve Google Play üzerinden bugünden itibaren oyunlara ön kayıt yaptırabilecekler. Hem Netflix mobil uygulamasında mevcut olacak hem de App Store ve Google Play’de Netflix abonelerine ayrı olarak sunulacak.

Netflix duramaz ve yayın hizmetinde en büyük yapımlardan bazılarını sunmaya devam etmeyecek. Biz sahibiz Kentucky Rota Sıfır, Gözlerinin Önündeikisi birden Öküzsüz oyunlar, Ölümsüzlük, Ruh YolcusuVe Ölü Hücreler. Gelecek yıl getirecek Katana Sıfır, Ölümün kapısıVe Hades. Bu en geniş oyun koleksiyonu değil, ama iyi seçilmiş bir koleksiyon değilse de kahretsin, özellikle de bu oyunların çoğu Netflix aboneliği aracılığıyla yalnızca mobil cihazlarda sunulduğu için.

Son raporlar şunu öne sürüyor Netflix oyunları, kullanıcılarının önemli bir kısmı tarafından oynanmıyorNetflix kimin neyi oynadığına ve en popüler oyunlarının neler olduğuna dair hiçbir bilgi yayınlamadı. Ancak görünen o ki Netflix, ticari açıdan başarılı, büyük isim tanınırlığına sahip, çok çeşitli zevk ve deneyimlere sahip oyunlar sunarak bankacılıkta başarı elde ediyor. GTA ÜçlemesiVideo oyun tarihinin en popüler serilerinden birinin oyunlarından oluşan bir koleksiyon, iki yıllık geçmişinde yalnızca harika kazanımlar elde etmiş bir hizmet için başka bir harika kazanım gibi görünüyor.

Grand Theft Auto: Üçleme – Definitive Edition Netflix abonelerinin kullanımına 14 Aralık’ta iOS ve Android üzerinden ve Netflix mobil uygulaması aracılığıyla sunulacak.genel-2