Halihazırda Instacart’la benzer bir anlaşması bulunan Best Buy, DoorDash’e katılan “ilk ulusal tüketici elektroniği perakendecisi” oldu; bu durum, teslimat hizmetinin Walmart ile olan anlaşmasının geçen yıl sona ermesinden sonra özellikle dikkate değer.

Tatil alışverişi yapan pek çok kişi ana varış noktası olarak Amazon’u seçse de DoorDash, Best Buy’ın ABD’deki 900 mağazasından herhangi birinden teslim alarak ürünleri “ortalama bir saatten kısa sürede” kapınıza kadar ulaştırabilir. Boyutlarda, en büyük TV’leri ve ağır aletleri devre dışı bırakacak bazı sınırlamalar vardır ve bir ipucu eklemek bile 50 inçlik bir TV’nin bir iş çalışanının aracına sığmasına yardımcı olmayabilir, bu nedenle akıllıca seçim yapın. DoorDash aracılığıyla aynı gün teslimatlar, Aralık ayının tüm hızıyla devam etmesinden önce bu hafta hediyeleri paketlemesi, Noel ağacını kurması ve çorap doldurucuları alması gereken, sıkışık bir programı olan insanlar için de harika sonuç verebilir.

DoorDash bir teşvik olarak şu andan itibaren 5 Aralık’a kadar “BEST15” kodunu kullanarak yapılan Best Buy siparişlerinde 15 $ indirim sunuyor. Bu arada, ücretli DashPass aboneleri bunun yerine “BEST25” kodunu kullanarak 25 $ indirim alabilir ve “uygun” Best Buy siparişlerinde ücretsiz teslimattan yararlanabilirler; ancak bu, ücret ödemeyeceğiniz veya bahşişten vazgeçmeyeceğiniz anlamına gelmez.

DoorDash, Best Buy’un talep üzerine teslimatlar için birlikte çalıştığı ilk teslimat şirketi değil. Açıklandığı gibi müşteriler ve kuryeler arasındaki iletişim zayıf olmasına rağmen Best Buy daha önce Totaltech üyelerine sunulan aynı gün teslimatlar için Shipt ile çalışmıştı. bu Reddit başlığında – ve ben de kişisel olarak kayıp bir paketle bu şekilde ilgilendim.genel-2