Stabby sosyal çıkarım oyunu Aramızda Fortnite dışındaki en aptal işbirliğini duyurdu. Oyuncular Undertale, Celeste, Untitled Goose Game ve diğer birçok bağımsız oyundaki karakterler gibi giyinebilirler.

Hiç Undertale’deki Sans’a benzeyerek Among Us’ın havalandırma deliklerinden birinden atlamak istediniz mi? Yedi bağımsız oyundan öğeler içeren geliştirici Inner Sloth’s Indie Cosmicube sayesinde bunu yapabilirsiniz.

Yayıncıların eline geçtiğinden beri popülaritesi artan Among Us, sizi bir uzay gemisine veya birkaç oyuncunun bulunduğu başka bir yere hapsediyor. Ya işini tamamlaması ve öldürülmemesi gereken bir Mürettebat Arkadaşı ya da diğer hayatta kalanları öldürmek ve genel olarak işleri alt üst etmekle görevlendirilen Sahtekar olarak rol alırsınız.

Kostümler ve evcil hayvanlar uzun zamandır oyunun bir parçasıydı ancak bu işbirliğiyle Inner Sloth sayıları gerçekten 11’e çıkardı. Şu anda mevcut olan kilidi açılabilir Indie Cosmicube ile karakterinizi şu oyunlardan öğelerle giydirebilirsiniz:

  • Zamanın İçinde Bir Şapka
  • Uzaylı İnsansı
  • Kale Kırıcılar
  • Celeste
  • NecroDancer’ın Mahzeni
  • Alttaki hikaye
  • İsimsiz Kaz Oyunu

Bunların her biri bir bağımsız klasik ve aralarında 25 şapka, 18 görünüm, 12 isim plakası, dokuz siperlik ve sahip olunabilecek altı evcil hayvan var. Bulabilirsin kostümlerin tam listesi burada.

Bu, para tüketen mikro işlemler seli için bir işaret gibi görünebilir, ancak kredi kartınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Among Us’ın premium bir para birimi olan Stars var, ancak burada olan bu değil.

Bunun yerine, tüm öğeleri içeren Indie Cosmicube’un kilidi yalnızca Beans ile açılabilir. Bunları Among Us oynayarak kazanırsınız ve 7000 Fasulye topladıktan sonra küpü kırıp açabilir ve cosplayin başlamasına izin verebilirsiniz.

Tek engel, kilidini açmanız için gereken sürenin uzunluğudur. Eğer sıfırdan başlıyorsan. Muhtemelen maç başına 60 fasulye civarında bir miktar kazanacaksınız. Maçlar oldukça kısa ama yine de 100’den fazla maç var, birkaç saatlik iyi bir oyun süresi.

Undertale’i ne kadar sevsem de beni nostaljik yapan şey Castle Crashers kostümü. Bu kesinlikle beni Inner Sloth’un amaçladığı oyuna geri dönmeye ikna etmek için yeterli olacak.

Siz de Among Us’a geri dönmeyi düşünüyorsanız, işte tüm Among Us haritalarında gezinmeye yönelik rehberimiz. Veya benzer bir deneyim arıyorsanız Among Us gibi en iyi sahtekarlık oyunları bunlardır.

Hazır buradayken, günlük PC oyunları haberleri, kılavuzları ve incelemeleri için neden bizi Google Haberler’den takip etmiyorsunuz?oyun-2