Bir sonraki büyük OnePlus olayının önümüzdeki hafta gibi erken bir tarihte resmi bir duyuruyla onaylandığını görmek sizi şaşırttı mı? OnePlus 11’in de bu yıl gün ışığına çıktığı ve Aralık ayındaki büyük ürün lansman etkinliklerinin Batı Yarımküre’de oldukça alışılmadık bir olay olduğu göz önüne alındığında, bu biraz erken gibi görünse de, OnePlus 12’nin yalnızca 2023’ün sonunda Çin’de resmi olarak tanıtılması planlanıyor. .

Hemen hemen her yerde, Snapdragon 8 Gen 3 güç merkezinin her zaman 2024’ün başlarında bir noktada resmiyete çıkması bekleniyordu ve şimdi kesinlikle okunaklı, spesifik bir küresel lansman tarihi var.
Elbette burada yer tutucu bir tarihe bakıyor olabiliriz veya bir nedenden dolayı ileride değişecek bir konu olabilir, ancak şimdilik OnePlus’ın büyük Samsung’un üzerindeki örtüyü kaldırması çok daha makul görünüyor. Galaxy S24 Ultra, 24 Ocak 2024’te rakip olacak ve belki de biraz sonra başlayacak sevkiyatın hemen öncesinde dünya çapında ön siparişe sunacak.
Video Küçük Resmi

OnePlus 12, mobil sektörünün en iyi korunan sırrı olmaktan çok uzak, bugün sadece bir dizi tanıtım fotoğrafında değil, aynı zamanda bir tanıtım videosunda da rol aldı. Bu yaklaşık 80 saniye sürüyor ve piyasaya sürülmemiş telefonu birkaç dakika boyunca tüm ihtişamıyla sergiliyor ve kesinlikle göz alıcı “doğadan ilham alan” yeşil rengini ve mermer benzeri kaplamasını (bir kez daha) doğruluyor.

Bu iddialı klipte bahsedilen veya herhangi bir şekilde ima edilen hiçbir teknik özellik veya özellik olmasa da, OnePlus’ın bu kötü bataryanın içine inanılmaz derecede hızlı 100W kablolu ve 50W kablosuz şarj özelliklerine sahip devasa bir 5.400mAh pil yerleştirmeyi planladığını zaten kesin olarak biliyoruz. yukarıda adı geçen son teknoloji ürünün yanında çocuk Aslanağzı 8 Nesil 3 SoC ve 24 gig’e kadar RAM.

Bu arada, bu büyük ve çıkıntılı üçlü arkaya bakan kamera sistemi, birkaç farklı 50MP sensörü 64MP periskop telefoto atıcıyla birleştirmeli ve son fakat kesinlikle en önemlisi, jumbo boyutlu 6,7 veya 6,8 inç ekranın ayarlanması neredeyse garantilidir. Galaxy S24 Ultra arenaya çıkana kadar yeni (ana akım) dünya parlaklık rekoru. Hala OnePlus 12 için o kadar heyecanlı değil misiniz? Biz doktor değiliz ama içeride ölmüş olabilirsiniz.telefon-1