Samsung, Galaxy Xcover 7 sağlam telefonunu Hindistan'da piyasaya sürebilir

Kapalı

Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

SAMSUNG Haziran 2022’de Galaxy Xcover 6 Pro dayanıklı telefonunu piyasaya sürdü. Dayanıklı telefon, Avrupa ve diğerleri gibi pazarlarda mevcut ancak Hindistan’a ulaşmadı. Güney Kore merkezli teknoloji devinin, akıllı telefonun halefi Galaxy Xcover 7 üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Akıllı telefonun sızdırılan görselleri internette şimdiden dolaştı. Söylentilere göre dayanıklı akıllı telefon Geekbench’te de görüldü.

GizmoChina tarafından hazırlanan bir rapora göre Samsung, Galaxy Xcover 7 dayanıklı telefonunu Hindistan’da piyasaya sürmeyi planlıyor. Eğer söylentiler doğruysa bu, şirketin ülkede piyasaya sürülen ilk dayanıklı telefonu olacak. Sosyal medya platformu X’te yayınlanan bir gönderide bir ihbarcı, Galaxy Xcover 7’nin Hindistan Standartları Bürosu’nun (BIS) web sitesinde SM-G556B model numarasıyla listelendiğini iddia etti. Akıllı telefon Hindistan’da Galaxy Xcover 7 adıyla gelecek.

Samsung Galaxy XCover 7: Ne bekleyebileceğinizi
Galaxy Xcover 7’nin sızdırılan görüntüleri, sağlamlaştırılmış yapısının ön tarafında su damlası çentikli bir ekrana, çift LED flaşlı tek bir arka kameraya ve yan tarafta bir Xcover fiziksel düğmesine sahip olacağını ortaya çıkardı. Bu düğme, kullanıcıların istenen bir uygulamayı veya bas-konuş özelliğini başlatmasına veya atadıkları herhangi bir işlevi kullanmasına olanak tanıyacak

Ayrıca Oku

Samsung Galaxy S23FE incelemesi Amiral gemisi özellikleri uygun fiyata
Samsung Galaxy S24 Ultra, yakında Hindistan'da piyasaya sürülmek üzere BIS sertifikasını aldı

Tıpkı selefi gibi bu akıllı telefon da selefi gibi kullanıcı tarafından değiştirilebilen bir arka panele sahip olabilir. Bu arada söylentilere göre akıllı telefon aynı zamanda MIL-STD-810H gibi askeri standartlara da uygun olacak ve toza ve suya dayanıklılık açısından IP68 derecesine sahip olacak.

Akıllı telefonun Geekbench listesi, 8 GB RAM ile desteklenecek Dimensity 6100 Plus yonga seti tarafından destekleneceğini öne sürüyor. Samsung Galaxy Xcover 7’nin Android 14’ü çalıştırması bekleniyor.

Söylentiler, Xcover 7’nin SM-A556B model numarasıyla birlikte gelecek olan Galaxy A55 ile bazı benzerlikler taşıyabileceğini iddia ediyor. Galaxy A55 akıllı telefon muhtemelen henüz piyasaya sürülmemiş Exynos 1480 yonga setinden güç alacak.

FacebookheyecanLinkedInmakalenin sonugenel-9