Satış mevsimi geldi ve hangi tableti alacağınıza karar veremiyorsanız Microsoft Surface 8 Pro’ya göz atmalısınız çünkü şu anda lansman fiyatının yaklaşık 500 $ altında bir fiyata satılıyor.

Surface Pro 8 size taşınabilir bir form faktöründe masaüstü deneyimi sunar. Microsoft’un en son Surface Pro modeli olmasa da yeni indirimli fiyatıyla inanılmaz bir değer sunuyor.

Teknik özellikleri hiçbir şekilde eski püskü değil ve bu yıl piyasaya sürülen bir tabletin (veya dizüstü bilgisayarın) neredeyse her kaşıntısını gidereceğine güvenebilirsiniz.

Devasa bir 13 inç 120Hz ekrana ve eller serbest kullanım için dik olarak ayarlamak için sağlam bir ayaklığa sahip olursunuz. Surface Pro 8, dört çekirdekli 11. Nesil Intel Core i5 işlemci tarafından desteklenmektedir ve her türlü görevi hiç zorlanmadan yerine getirebilir.

Bu, mevcut en hızlı tablet olduğu anlamına gelmiyor. Bu sadece, birçok sekme açıkken internette gezinmek, birden fazla uygulama arasında geçiş yapmak, Slack’te mesaj göndermek, kodlamak ve hatta basit fotoğraf ve video düzenleme gibi tipik kullanım durumları ve iş yükleri için yeterli ham güce sahip olduğu anlamına gelir.

Thunderbolt 4’lü iki USB-C bağlantı noktası vardır, böylece onu harici bir GPU’ya bağlayabilir ve harici bir sürücüden veri aktarabilirsiniz. Cihazın erişilebilir bir SSD’si vardır, böylece depolama alanını manuel olarak yükseltebilirsiniz; bu, iPad’de aldığınız bir seçenek değildir.

Surface Pro 8, çoklu görev ve üretkenlik açısından iPadOS ve Android’den daha yetenekli bir işletim sistemi olan Windows’u çalıştırıyor. Tam donanımlı uygulamaları çalıştırabilir, böylece çalıştırmanız gereken uygulama ve programların mobil sürümleriyle yetinmek zorunda kalmazsınız.

8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip Pro 8, lansman sırasında 1.099 dolardı ve şu anda Woot, yepyeni, açık kutulu bir modeli 999 dolar yerine 388 dolara satıyor. Bu yüzde 39’luk bir indirim ve Surface Pro 8’i yeni amiral gemisi tabletlerden birkaç yüz dolar daha ucuz hale getiriyor.

Daha fazla depolama alanı istiyorsanız Amazon, 256 GB’lık modeli 426 $ indirimle satıyor; bu, normal 1.199,99 $ fiyat üzerinden yüzde 35 indirim anlamına geliyor.

Okuma, eğlence, ek işler ve üretkenlik görevleri için kompakt bir Windows PC’ye ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamalısınız.telefon-1