Counter-Strike 2 doldurması gereken çok büyük botlar var ve henüz erken. Tüm zamanların en popüler çok oyunculu nişancı oyununun halefi olarak Valve’ın yeni FPS’sinin alışmak ve alışmak için doğal olarak biraz zamana ihtiyacı var. CS2, CSGO’dan daha iyi olabilir, ancak belki de çıkışından bir aydan kısa bir süre sonra henüz o noktaya gelmiş değiliz. . Aynı zamanda Counter-Strike oyuncuları, CSGO’nun – görünüşe göre – internetten sonsuza kadar kaldırılması konusunda anlaşılır bir şekilde hayal kırıklığına uğradılar. Ama aslında durum böyle değil. Counter-Strike 2 hayranı değilseniz veya geçiş yapmadan önce biraz daha zaman vermek istiyorsanız CSGO’yu Steam’de oynamaya devam edebilirsiniz.

Yeni Counter-Strike 2 görünüm sistemi ve Counter-Strike 2 artı işaretleri arasında, Valve’ın yeni nesil güçlü FPS oyunu için kafanızı çevirecek pek çok şey var. Counter-Strike 2, bazı farklı oyuncu tepkileriyle (bu konuya daha sonra değineceğim) karşılandı ve Counter-Strike Global Offensive’in tamamen yerini aldığı ve yerini aldığı yönünde pek çok eleştiri yapıldı. On yıldan fazla süren CSGO’nun ardından veda etmek zor, özellikle de yeni yinelemede hala sorunlar varken. Ama aslında CSGO hala oynanabilir ve Steam üzerinden de oynanabilir.

CSGO’nun eski bir sürümüne artık Counter-Strike 2 Steam kütüphanesi aracılığıyla erişilebiliyor. Katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Steam kitaplığınızda CS2’yi bulmak, sağ tıklayıp ‘özellikler’i ve ardından ‘betalar’ı seçmek. Açılır menüde CSGO eski sürümü için bir seçenek bulmalısınız. Bu, teorik olarak sonsuza kadar oynayabileceğiniz, Global Offensive’in donmuş bir yapısıdır. Ama bir sorun var.

CSGO Steam dönüşü: Valve FPS oyunu CSGO'ya erişimi gösteren Counter-Strike 2 Steam kitaplığı sayfası

CSGO için resmi eşleştirme artık desteklenmiyor. Benzer şekilde, 1 Ocak 2024 Pazartesi günü Valve artık CSGO için herhangi bir destek sunmayacak, dolayısıyla bundan sonra karşılaşacağınız teknik sorunlar, hatalar veya sorunlar resmi düzeltmeler almayacaktır. Yani CSGO hala var ve topluluk sunucuları aracılığıyla oynanabilir olması gerekiyor. Ancak resmi destek sona eriyor ve eğer ona erişmek istiyorsanız Counter-Strike 2 sayfasına gitmeniz gerekiyor.

Yine de bu, Counter-Strike soyuna daha gerçekçi geliyor. 1.6 ve Counter-Strike Source’a hala erişilebilir durumda, dolayısıyla CSGO’nun da kullanılabilir kalması yeterli. Counter-Strike 2’ye verilen tepkiye gelince, Valve’ın şimdiye kadar piyasaya sürdüğü en düşük puan alan oyun oldu.

CS2’yi deniyorsanız, bir profesyonel gibi oynamak için Counter-Strike 2’nin en iyi bağlantılarını edinin. Ayrıca PC için en güçlü Counter-Strike 2 ayarlarıyla atıcının performansını en üst düzeye çıkarabilirsiniz.oyun-2