Crunchyroll, New York City’deki Peder Duffy Meydanı’nda düzenlenen ikinci yıllık “BVB tarafından sunulan Sokak Futbolu Times Square Kupası” için Alman Bundesliga kulübü Borussia Dortmund’u (BVB) ve kar amacı gütmeyen ulusal organizasyon Street Soccer USA’yı destekleyecek.

Anime yayıncısı, One Piece anime çekilişlerinin olduğu sponsorlu bir çadırla 4v4 Gençlik Kupası futbol müsabakasındaki yarışmacılara tezahürat yapmak için sahada olacak. Crunchyroll ayrıca Corporate Cup’ta yarışmak için kramponlarını takacak ve turnuva bittikten sonra taraftarlar için yakındaki perakendeci Péle Soccer’da One Piece’in en yeni bölümünün bir gösterim partisine ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Gençlik Kupası kapsamında oyuncular Borussia Dortmund’un siyah ve sarı renkli formalarını giyecek ve maskot Emma Bee ve Borussia Dortmund’un efsane oyuncusu Roman Weidenfeller’in özel gösterileriyle karşılaşacak.

Yapımcılığını Toei Animation’ın üstlendiği One Piece, BVB oyuncuları Julian Brandt, Karim Adeyemi ve Sébastien Haller’in favorisi. One Piece’in yeni bölümleri ABD, Kanada ve dünya çapında düzinelerce ülke ve bölgede Crunchyroll’da yayınlanıyor.

Turnuva 7 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 10:00 ET’de Father Duffy Meydanı ve 45-46 Broadway Pedestrian Plaza’da yapılacak. Gösterim ise turnuvanın ardından Cumartesi günü saat 22:00 ET’de Pelé Soccer, 1560 Broadway, New York, NY 10036 adresinde yapılacak.

Aşağıdaki bağlantı aracılığıyla bir ekibe gönüllü olabilir veya kaydolabilirsiniz: https://www.streetsoccerusa.org/timessquarecup

Kaynak: Basın Bültenioyun-4