Bu haftaki Call of Duty Next tanıtım etkinliği öncesinde Activision, Call of Duty: Modern Warfare 3’ün çok oyunculu modu için ilk fragmanı yayınladı. Fragmanın tamamına ve detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Modern Warfare 3’ün çok oyunculu fragmanı Eminem’in “Till I Collapse” şarkısıyla başlıyor ve oynanış, oyunun 2009’daki Modern Warfare 2’den yeniden düzenlenmiş haritalarını içeriyor ve Terminal, High Rise, Derail, Favela ve daha fazlasına bir bakış sunuyor.

Şimdi oynuyor: Call of Duty: Modern Warfare III – Resmi Çok Oyunculu Fragman

Hızlı tempolu hareket, oynanışın daha hızlı nişan alma ve görüş hızları ve kaymayı iptal etme hareketi göstermesiyle Call of Duty’ye geri dönüyor. Buradaki her şey, önceki Call of Duty oyunlarındaki hareketi azaltan Modern Warfare 2’den daha hızlı ve daha akıcı görünüyor. Su mekaniği bu yıl yüzme ve teknelerle birlikte geri dönüyor.

Fragmanda ayrıca oyundaki bazı silahlar, öldürme serileri ve ekipmanlar da sergileniyor. Modern Warfare 2’nin doğrudan devamı olan oyun, aynı ekipmanların çoğunu kullanıyor. Wheelson ve VTOL jetleri ölümcül öldürme serileri için geri dönüyor ve geniş menzilli bir EMP’nin serileri ortadan kaldırdığı gösteriliyor.

Modern Warfare 3 için daha fazla bilgi, Call of Duty Next’in 5 Ekim’de yayına girmesiyle açıklanacak. Kampanya ayrıntıları, yeniden düzenlenmiş çok oyunculu haritalar ve daha fazlası dahil olmak üzere şu ana kadarki tüm önemli Modern Warfare 3 duyurularına göz atmayı unutmayın. Oyunun tam çıkışından önce, 6 Ekim gibi erken bir tarihte betayı uygulamalı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya sürülecek.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1