DBD Günışığı Perili etkinliği ne zaman? Ürkütücü sezon bir kez daha geldi ve en sevdiğimiz oyunların çoğu, sizi Cadılar Bayramı havasına sokmak için etkinlikler ve kutlamalar düzenliyor. Doğal olarak, sizi aptalca korkutacak en iyi oyunlar zaten korkutucu olanlardır ve Gün Işığında Ölü Gün Işığında Perili etkinlik geri döndü Dwighten 2023’te sen. Dwight’ı sev ve korkut, geddit? HAYIR? Denedim.

Sis’e girdiğinizde sizi bekleyen en kötü şeyin Dead by Daylight katilleri olduğunu düşünüyorsanız bir kez daha düşünün… The Entity, bu Cadılar Bayramı’nda bazı eski kurbanları dünyaya salarak Dead by Daylight’tan sağ kurtulanlar için işleri daha da zorlaştıracak. Al, hey, eğer iyi bir ana oyuncuysan belki kirli işlerini yapmana yardım ederler. Bazı yeni oyun içi öğeler toplayabileceğiniz bu yılın ürkütücü DBD Haunted by Daylight etkinliği hakkında daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin. Yine de bu yeterli değilse, daha fazla güzellik için her zaman DBD kodları vardır.

Gün Işığının Perili başlangıç ​​tarihi ve saati

DBD Haunted by Daylight, 18 Ekim 2023’te 08:00 PDT/11:00 EDT/16:00 BST’de başlayacak ve 6 Kasım 2023 08:00 PDT/11:00 EDT/16:00 BST’ye kadar devam edecek; bu süre zarfında ürkütücü etkinliğe katılıp seçim yapabilirsiniz. günlük giriş ödülleri.

Gün Işığının Haunted’ı en son 2022’de gerçekleşti ve hayatta kalanları kancalamak veya jeneratörleri tamir etmek gibi hedefleri tamamlayarak toplanan ve bir Kararsız Vadi’ye bırakılması gereken Void Enerjisini içeriyordu. Bir maçta yeterli miktarda Enerji yatırdığınızda ürkütücü bir ödülün kilidini açacaksınız.

Haritanın etrafına rastgele bir şeker veya muamele için yok edilebilecek balkabakları saçılmıştı. Bu özelliklerin 2023’te geri gelip gelmeyeceğini henüz bilmiyoruz, ancak şüphesiz Cadılar Bayramı temalı harika kozmetik ürünler ve kilidini açacak öğeler olacak.

Gün Işığının Perili etkinliği ayrıntıları ve ödülleri

Haunted by Daylight fragmanı oldukça gizemli ancak bu yılki etkinliğin tamamen yeni ve oldukça ürkütücü bir özellik içerdiğini biliyoruz. Varlığın daha önce hiç tanışmadığımız kurbanlarından bazıları olan hayaletimsi, dişlek Haunt’lar, boş bölgelerden diyara girebiliyorlar. Bize bu Haunt’ların atlama korkuları şeklinde geldiği söylendi, o yüzden kendinizi hazırlayın.

Bu Haunt’ların ne yaptığı ve kendinizi onlardan nasıl koruyacağınız veya onları kendi yararınıza nasıl kullanacağınız hala bilinmiyor, ancak bu yepyeni etkinliğin tam olarak nasıl çalıştığını öğrendikten sonra size daha fazlasını anlatacağız. Yine de Myers’ın köşede saklanan atlama korkusundan daha korkutucu olamayacaklarından oldukça eminiz, değil mi? Sağ?!

Etkinlik ödülleri

Ne olduklarını öğrendikten sonra daha fazla etkinlik ödülü ekleyeceğiz ancak şu ana kadar hayatta kalanlar için yeni iskelet kozmetiklerinin olacağını biliyoruz ve katiller için de bazı korkutucu öğelerin olacağını varsayıyoruz. Daha önce aralarında Jane, Claudette ve David’in de bulunduğu hayatta kalanlar için göğüs kafesi üstleri piyasaya sürülmüştü ve bu yıl Mikaela ve Vittorio gibi karakterler dahil edildi.

Haunted by Daylight etkinlik haftalarındaki önemli tarihleri ​​içeren bir DBD Cadılar Bayramı 2023 yol haritası.

DBD Cadılar Bayramı 2023 yol haritası

Bu sadece Haunted by Daylight ile ilgili değil, çünkü bu Cadılar Bayramı sezonunda Dead by Daylight’ta daha pek çok şey oluyor. 13 Ekim’de yeni bir cilt açılıyor ve bu sezon da pek çok yeni oyun içi ve IR ürünleri kullanıma sunuluyor. İşte Dead by Daylight Cadılar Bayramı 2023’ün tüm önemli tarihleri:

  • 3 Ekim 2023 – Yeni IRL ürün düşüşü
  • 11 Ekim 2023 – Taahhüt Kitabı açılır
  • 13 Ekim 2023 – Gün Işığı Sis Whisperer’ın Perili Canlı Yayını
  • 18 Ekim 2023 – Gün Işığının Perili başlıyor
  • 18 Ekim 2023 – Önceki yıllara ait mağaza içeriği yayınlandı
  • 18 Ekim 2023 – Tricks and Treats mağaza içeriği yayınlandı
  • 18 Ekim 2023 – Void Realm mağaza içeriği yayınlandı
  • 18 Ekim 2023 – 6 Kasım: Yeni kozmetik ürünleri de içeren günlük giriş ödülleri
  • 24 Ekim 2023 – Hallowed Blight mağaza içeriği yayınlandı

DBD Haunted by Daylight etkinliği hakkında bilmeniz gereken tek şey bu, geriye kalan tek şey normalden daha da korkutucu olan oynanışa dalmak. Sezonu şimdiden tek gözünüz açık uyuyarak geçirmeyecekseniz, hayallerinizi süsleyecek en sevdiğimiz korku oyunlarımızın tam bir listesini hazırladık. Öte yandan, eğer DBD’nin hayatta kalma unsurundan keyif alıyorsanız, en iyi hayatta kalma oyunlarından bazıları biraz daha az korkutucu.oyun-2