Dünyanın en büyük eğlence serilerinden biri olan James Bond, bugünlerde bir mobil oyuna daha kavuşuyor. Cypher 007, altmış yıllık casusluktan ilham alan yukarıdan aşağıya bir aksiyon-macera oyunudur ve sevilen seriye modern bir dokunuş vaat ediyor.

Cyper 007’de oyuncular James Bond’un yerine geçecek ve onun en ikonik anlarından bazılarını yeniden ziyaret edecek. Tilting Point ve Pixelbite tarafından geliştirilen yeni mobil oyun, oyuncular ilerledikçe zorluk derecesi artan, engeller, rakipler ve hedeflerle dolu sürükleyici seviyeler içeriyor.

Oyunun App Store’daki tanıtım yazısına bakılırsa Cypher 007, oyuncuları her seviyeyi keşfetmeye ve geliştiricilerin eklediği sırların çoğunu bulmaya teşvik ediyor. Aslında sırları keşfetmek ve bilgi toplamak oyunun en önemli yönlerinden biri; oyuncular Q, M ve Moneypenny gibi serinin ikonik karakterlerinin yardımıyla iyi bilinen ortamları keşfedecek.

Video Küçük Resmi

Oyuncular, casusluk kullanarak seviyeler boyunca birçok engelin üstesinden gelebilir ve düşmanlarla mücadele edebilirler. Oyun boyunca oyuncular, kendi kaynaklarını oluşturmak için efsanevi aletlerin, silahların ve teçhizatın yanı sıra serinin benzersiz kıyafet kaplamalarının kilidini açabilir ve yükseltebilirler.

Mobil oyun artık Apple Arcade’de ücretsiz olarak mevcutCupertino merkezli şirket tarafından sunulan video oyunu abonelik hizmeti.telefon-1