Ücretsiz bilgisayar oyunları Bu yüzden Devil May Cry’ın şık aksiyon oyunu formülünü sevilen anime Berserk, Dark Souls serisi ve Final Fantasy’den ilham alan karanlık fantezi estetiğiyle harmanlayan biri ortaya çıktığında, bu avantajdan yararlanmanın tam zamanı. Bunu ücretsiz olarak almak için fazla vaktiniz yok, bu yüzden fırsatınız varken aldığınızdan emin olun.

Adı ve karanlık fantazi ortamı nedeniyle Soulstice, hemen bir ‘anime Dark Souls’ oyunu fikrini akla getirebilir – ancak belki de tarzı için daha iyi bir mihenk taşı, FromSoftware’in bu seri için en büyük ilham kaynaklarından biri olan Kentaro Miura’nın Berserk mangasıdır. Ancak yavaş, ölçülü oynanışa dair önyargılarınızı bir kenara bırakın; Soulstice, hızlı tempolu hack-and-slash dövüşleri ve gösterişli boss dövüşleri içeren şık bir aksiyon oyunudur. Ve yalnızca bir hafta boyunca en iyi ücretsiz PC oyunları arasında yer alıyor, bu yüzden kaçırmayın.

Soulstice’de aslında iki karakterin sorumluluğunu üstleneceksiniz: Briar ve Lute kardeşler. İlki, ilk uğrayacağınız limandır ve gerçek Cesaret tarzıyla mücadeleye dev bir büyük kılıç getirerek Berserk temasını sürdürür. Ruhu kız kardeşine bağlı olan ve ona sadece bir gölge bırakan Lute, Briar’ın savaş alanını kontrol etmesine yardımcı olmak için güçlü, başka dünyaya ait yetenekleri kullanabilir.

İnsanlığı, dünyalar arasındaki perdeyi delen, talihsiz ruhların bedenlerine sahip olan ve onları tehlikeli canavarlara dönüştüren korkunç Wraith’lerden korumak istiyorsanız, sahip olduğunuz güçlerden iyi bir şekilde yararlanmalısınız. İlerledikçe çeşitli silahlara ve yeteneklere erişebilecek ve Lute ile Briar’ın kökenleri hakkındaki gerçeği öğreneceksiniz.

Tüm bunlar kulağa biraz bunaltıcı gelse de aslında bu hafta Epic Game Store’da iki ücretsiz oyun var. Model Builder, Soulstice’in yüksek oktanlı heyecanından alabildiğiniz kadar uzaktır; bunun yerine, her zaman var olan gerçek dünya tehdidini ortadan kaldıran keyifli bir simülasyon oyununda her türlü güzel modeli ve heykelciği inşa etmenize ve boyamanıza olanak tanır. bölgeyle birlikte gelen boya.

YouTube Küçük Resmi

Soulstice, 28 Eylül’den 5 Ekim’e kadar Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunulacak bir oyundur ve alındıktan sonra sizindir. Aynı dönemde Model Builder’ı da ücretsiz olarak alabilirsiniz. Tüm bu yüksek oktanlı anime aksiyonu için Soulstice sayfasına gidin Burada kopyanızı almak için Model Builder’ı almayı unutmayın Burada sonrasında beyninizi rahatlatmak için de.

Ayrıca Valve’ın PC oyun platformunda çok daha fazla harika oyun için en iyi ücretsiz Steam oyunlarının yanı sıra atlamak istemeyeceğiniz PC’deki en iyi tek oyunculu oyunların birçoğunu da sunuyoruz.oyun-2