Beş haftalık dengeleme yamaları ve hata düzeltmelerinin ardından The Texas Chain Saw Massacre, gösterinin yıldızı Leatherface için özel olarak tasarlanmış bir kıyafet biçimindeki ilk yeni içeriğine kavuşuyor. “Oyun içi görünüm” ifadesine yeni bir anlam kazandıran, insan eti kaplı Deri Surat için bu yeni kozmetik seçenek, AMC’nin The Walking Dead filminin arkasındaki ödüllü makyaj efektleri sanatçısı Greg Nicotero tarafından el yapımı olarak tasarlandı.

GameSpot, dış görünüme özel ilk bakışı burada paylaşabiliyor. Leatherface’in bu yeni yorumunun nasıl ortaya çıktığına daha derinlemesine bakmak için korku takıntılıları şuraya göz atmalı: geliştirici günlüğü artık yalnızca Bloody Disgusting’de mevcutNicotero ve Gun Media’dan Wes Keltner arasında bir korku ikonunun yeniden tasarlanmasıyla ilgili bir sohbet yer alıyor.

Şimdi oynuyor: Texas Elektrikli Testere Katliamı – Nicotero Leatherface Tanıtım Fragmanı

“Nicotero Leatherface” paketi oyun içinde 16 dolara satılacak ve bu Ekim ayında çıkacak. Oyundaki tüm Leatherface sürümleri için yeni görünüm, özel seslere sahip yeni bir elektrikli testere ve yeni bir öldürme animasyonu içerir. Katilin becerileri ve avantajları değişmeden kalıyor, bu da bunun tamamen kozmetik bir paket olduğu anlamına geliyor.

Nicotero, kısmen The Walking Dead’deki makyaj efektleri çalışması, ölümsüz “yürüyenleri” hayata geçirmesi ve 11 sezon boyunca zombi istilasına uğramış tuhaf bir dünyayı sergilemek için sürekli olarak yeni yollar icat etmesi nedeniyle korku dünyasında bir güç olarak kendini kanıtladı. Bir canavar yapımcısı olarak kariyeri kırk yıla yayılmış olmasına rağmen çok sayıda yan ürün. Deri Suratlı derisi, birkaç katmandan (ve dolayısıyla birçok kurbandan) oluşan bir maskenin yanı sıra, bir şekilde onu anımsatan gevşek bir çene alanıyla vurgulanıyor. The Walking Dead’in kötü adamı Beta.

The Texas Chain Saw Massacre’da bu, Leatherface’in, her biri orijinal olarak 1974 filminde görülen, varsayılan Killing Mask, Pretty Woman ve Old Lady’nin yanı sıra dördüncü oyun içi görünümüdür. Leatherface gibi bir korku maskotu için daha önce hiç görülmemiş bir görünüm, geliştiricilerin filmin lisansı konusunda tuhaf davranmak için yaratıcı hareket alanına sahip olduklarını gösteriyor; bu nedenle gelecekte daha fazla harita, katil ve tanınmış katiller için yeni görünümler görmeyi bekliyoruz.

The Texas Chain Saw Massacre incelememizde “Yılın en korkunç ve en iyi tasarlanmış deneyimlerinden biri olan The Texas Chain Saw Massacre, çok oyunculu korku oyunlarında çıtayı sıfırladı” diyerek 10 üzerinden 9 puan verdik.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1