Pixel 8 ve Pixel 8 Pro için ön siparişlerin, 4 Ekim’deki Made by Google etkinliğinin sona ermesinden kısa bir süre sonra kabul edilmesi bekleniyor. Şimdi, saplı bir X ihbarcısı tarafından yayınlanan sızdırılmış bir promosyona göre @Za_RaczkeABD’de ön sipariş verenler Piksel 8 Pro Google’dan ücretsiz bir Pixel Watch 2 alacak. Böylece, 899,99 $’lık söylentili fiyattan başlayarak, ABD’li tüketiciler yeni, en üst düzey Pixel’i ve eskimiş olanların yerine Snapdragon W5 Gen 1 yongasına sahip yeni bir Pixel Watch’u alabilecekler. OG saatine güç veren, 2018’den itibaren 10nm Exynos 9100.
Pixel ekosistemine ayak uydurmak isteyenler için bu, ABD’li tüketicilerin geçen yıl Pixel 7 Pro ön siparişini verdiklerinde aldıkları 200 ABD doları tutarındaki Google Store kredisinin üzerinde bir gelişmedir. ABD’de Pixel 7 için ön sipariş verenler 100 ABD Doları tutarında Google Store kredisi aldı. Ne yazık ki şu anda Google’ın ön siparişle ne hediye edeceğini bilmiyoruz. Piksel 8 (100 $ daha yüksek fiyatla 699 $’dan başlayacağı söyleniyor).
Diğer sızdırılan görseller Google Store’dan aynı tahminciden, Aramayı Temizle ve Canlı Çeviri gibi Pixel özellikleri için tanıtımlar gösteriliyor. Her ikisi de yapay zeka kullanıyor ve biri arka plan gürültüsü olmadan net aramalar yaparken diğeri sırasıyla 49 dilde gerçek zamanlı çeviri sağlıyor. Başka bir sayfada güvenlik özellikleri tartışılmaktadır. Piksel 8 ve farklı bir sayfa size şunu hatırlatır: Piksel İzle Pixel telefonunuzda fotoğraf çekmek için kullanılabilir.

Sızan Google Store sayfalarında ayrıca şunu söylüyor: Piksel 8 serisi “hızlı şarj” ve “güvenebileceğiniz tüm gün dayanan pil” sunuyor. Kamera özelliklerine ilişkin bir sayfada Süper Çözünürlük Yakınlaştırma, Makro Odaklama, Gece Görüşü ve Sihirli Düzenleyici’den bahsediliyor. İkincisi, kullanıcıların bir fotoğraf işlendikten sonra üzerinde her türlü düzenlemeyi yapmasına olanak tanıyacak. Video kaydı sayfasında, video çekerken kaydettiğiniz sesteki dikkat dağıtıcı sesleri ortadan kaldıran yeni Sihirli Ses Silgisi anlatılmaktadır.

Birkaç sayfa bu konuyu tartışıyor Piksel 8 Pro Düşük ışıkta daha iyi fotoğraflar çeken 50MP ana kamera, daha iyi makro fotoğraflar için 48MP ultra geniş kamera, Google’ın Pixel’de şimdiye kadarki en iyi yakınlaştırmayı sunduğunu söylediği 48MP telefoto kamera ve öne bakan 10,5MP kamera içeren kamera kurulumu Şimdiye kadar çektiğiniz en keskin selfie’ler için kamera.

Piksel 8 Pro 1-120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç QHD+ ekrana sahip olacak ve kaputun altında Tensor G3 yer alacak. Telefonda 12 GB RAM ve 128 GB, 256 GB ve 512 GB depolama alanı bulunuyor. Piksel 8 FHD+ çözünürlüğe, 120Hz yenileme hızına sahip 6,2 inç ekran taşıyacak ve arkadaki çubukta 50 MP birincil kamera ve 12 MP ultra geniş kamera yer alacak. Önde 10 MP’lik bir selfie kamerası olacak.

4 Ekim Made by Google etkinliğiyle ilgili haberimiz için bizi takip etmeye devam edin!

telefon-1