Ubisoft, XDefiant için Birinci Yıl yol haritasının ne olduğunu zaten ayrıntılı olarak açıklamış olsa da, geliştirme ekibinin halihazırda bir ton daha fazla içeriğe sahip olduğu görülüyor.

Twitter’da yapılan gecikme duyurusuna tepki gösteren XDefiant Yönetici Yapımcısı Mark Rubin oyunu daha erken başlatmayı dileseler de, ne kadar isteseler de hazır olmadıklarını belirtti. Buna ek olarak Rubin, “gelecek yıllar için pek çok harika içerik planladıklarını” paylaştı.

Ubisoft’un geniş bir franchise ve mülk yelpazesine sahip olduğu göz önüne alındığında, Rubin ve XDefiant üzerinde çalışan diğer geliştiricilerin fikir bulmakta herhangi bir sorun yaşamayacağını düşünüyorum. Ortaya çıkan ilk sızıntılarda Assassin’s Creed ve Rainbow Six Sige’den alınan içerikten bahsediliyor.

XDefiant’ı sabırsızlıkla bekleyenler için oyunun henüz bir çıkış tarihi yok, ancak en erken Ekim ayı ortasında çıkacak gibi görünüyor.

Geliştirici ekibinin oyun yayınlanmadan önce bir içerik yayınlama planına sahip olduğunu bilmesi XDefiant oynama kararınızı etkileyecek mi? Unutmayın, oyun ücretsiz oynanıyor, dolayısıyla bu tür ifadeler güven verici.

Daha fazla XDefiant Okuması:

oyun-6