Harika bir haber, yeni bir üst düzey telefon için pazardaki fırsat avcıları! Harika, üst düzey Samsung Galaxy S23 Plus’ın 256 GB’lık çeşidi, aşağıdaki fırsat düğmesine dokunup hemen Amazon’dan bir tane satın alırsanız şimdi %20’lik tatlı bir indirimle sizin olabilir. Bu, bu fırsattan yararlanırsanız 200$ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir. 256 GB depolama alanının yeterli olmayacağını düşünüyorsanız şu anda fiyatından 200 $ indirimli olan 512 GB’lık modeli tercih edebilirsiniz.

Samsung’un en yeni Galaxy S serisinin bir parçası olarak, Galaxy S23 Artı inanılmaz bir performans sunuyor. 8 GB RAM ve çok fazla ateş gücü sağlayan Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmış olarak geliyor. Bu özellikler sayesinde telefon, ağır görevleri ve oyunları rahatlıkla çalıştırabiliyor.

Üst düzey performansının yanı sıra, Galaxy S23 Artı 30 fps’de 8K’ya kadar video çekebilen 50 MP’lik bir ana kamera ve 60 fps’de 4K’ya kadar video kaydedebilen 12 MP’lik bir selfie kamerası bulunuyor. Kameralar da güzel fotoğraflar çekiyor, böylece her iki cephede de korunacaksınız.

Pilin ön tarafında, Galaxy S23 Artı 4700 mAh’lik bir güç hücresiyle birlikte gelir; bu, şarjınızı tamamlamadan günü kolayca geçirmenizi sağlar. Telefon ayrıca 45W kablolu şarjı da destekliyor ve 45W şarj cihazıyla pili yaklaşık 60 dakikada tamamen şarj edebiliyor.

Üst düzey performansı, harika kameraları, iyi pil ömrü ve artık daha bütçe dostu fiyat etiketiyle, Galaxy S23 Artı gerçek bir pazarlık. Bu yüzden, çok geç olmadan ve anlaşmanın süresi dolmadan önce, fırsatınız varken bir taneden tasarruf ettiğinizden emin olun.telefon-1