EA Sports, bu yılın sonlarında gelecek olan NHL 24 HUT modu için bugün yeni bir derin dalış fragmanı yayınladı. Oyuncu geri bildirimlerine dayalı olarak modda birçok yeni özellik ve iyileştirme var ve fragman, bunların her birini incelemek için oldukça fazla zaman harcıyor.

Güncellemelere göz atmak için NHL 24 HUT Deep Dive’a kendiniz göz atın:

HUT’a gelen en büyük değişikliklerden bazıları şunlardır:

  • HUT Anları – Önceki yıllardaki HUT Mücadelelerinin yerini alan HUT Moments, oyuncuları Mario Lemieux ve Wayne Gretzky gibi sporun en iyilerinden bazılarını içeren ilgi çekici ve yeni oyun deneyimleriyle hokey tarihinin en tarihi anlarını yeniden yaratan oyuncuları ödüllendirecek. Ayrıca yeni mod, daha fazla ödül için ilerledikçe yaklaşan NHL sezonunun en heyecan verici oyunlarından anları da içerecek.
  • Hedefler 2.0 – Hayranlar, oyunun güncellenmiş gerçek zamanlı hedef takip sistemi sayesinde ödülleri daha verimli bir şekilde kazanabilecekler. Objectives 2.0, verimli ve akıcı oturumlar için buz üzerindeki eylemlere ve daha fazlasına dayalı olarak oyuncuların ilerlemesini gerçek zamanlı olarak izler.
  • HUT Paylaşımlı Ekonomi – Oyuncular, PlayStation ve Xbox platformlarında oyuncularla satın alma, satma ve ticaret yapabilecek. Platformlar arası ekonomi, oyuncuların daha aktif işlem yapmalarını sağlar.
  • Canlı İçerik – X-faktörleri, Takım Oluşturucuları ve Güçlendirme Simge Setleri, her biri daha iyi bir oyun deneyimi yaratmak için sağlam iyileştirmelerle HUT’a geri dönüyor.

NHL 24, 6 Ekim’de PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkacak. Oyuncular X-Factor sürümünü satın aldıkları takdirde üç gün erken erişim elde edebilecekler. Oyunun tüm yeni özelliklerine göz atmak için buraya gidin.oyun-6