JBL mağazasında keşfedilecek gerçek bir hazine var. Üretici, mükemmel Bluetooth hoparlör JBL Charge 5’i yalnızca 89,99 Euro karşılığında satıyor. Diğer perakendecilere kıyasla yaklaşık 50 Euro tasarruf etmek istiyorsanız şimdi mükemmel bir fırsata sahipsiniz. Anlaşma kontrolümüzde size cihazın neden bu kadar ucuz olduğunu ve anlaşmaya değip değmeyeceğini anlatacağız.

Sizin için her zaman tamamen yeni bir cihaz olmak zorunda değil ve sürdürülebilirliğe değer veriyorsanız JBL’de çok şey bulabilirsiniz. Çünkü üretici, JBL Charge 5’i önceki en düşük fiyat olan 89,99 Euro’ya, ancak “yenilenmiş” versiyonda satıyor. Bu, üreticinin cihazları kendisinin onardığı ve size 24 ay ek garanti verdiği anlamına gelir. Çoğu zaman bunlar sadece kullanılmayan getirilerdir.

JBL Charge 5 ile üretici, diğer Bluetooth hoparlörlerinden de bildiğimiz klasik silindir tasarımına sadık kaldı. Cihaz yalnızca 960 gram ağırlığındadır ve bu nedenle herhangi bir çantada kolaylıkla taşınabilir. 7.500 mAh pil ayrıca Charge 5’i USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj etmeden önce 20 saate kadar oynatma süresi vaat ediyor.

Yağmurda JBL Charge 5

JBL Charge 5, IP67 / © JBL uyarınca toza ve suya karşı korumalıdır

Burada sunulan hoparlör öncekilerden farklı olarak IP67 ile toza ve suya karşı korunuyor. 40 W çıkış gücü, iki JBL bas radyatörü, ayrı bir tweeter ve uzun atımlı sürücüler de mükemmel ses sağlar. Hatta Party Boost sayesinde JBL uygulamasında buna yeniden ince ayar yapabilirsiniz. Şarjınız biterse Charge 5’i güç bankası olarak da kullanabilirsiniz.

Bu nedenle JBL teklifi sizin için buna değer

Çevrimiçi olarak bir sonraki en iyi teklif şu anda yeni bir cihaz için 139,90 Euro’dur. JBL’de yenilenmiş Bluetooth hoparlörü çok düşük bir fiyata satın alabilirsiniz ve yalnızca 89,90 Euro ödersiniz. Aynı zamanda, satın alırken çevreye de dikkat edersiniz, çünkü bunlar genellikle kusursuz iadelerdir ve aksi takdirde çöpe atılır ve hatta ek bir üretici garantisi alırsınız.

Yani eğer önümüzdeki yaz için bir Bluetooth hoparlör almayı planlıyorsanız, onu buradan güvenle alabilirsiniz. Çünkü bir sorun varsa kutuyu geri gönderebilirsiniz. Ancak acele etmelisiniz çünkü beyaz, turkuaz ve pembe renkleri tükendi.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Zaten bir JBL Bluetooth hoparlörünüz var mı? Deneyimlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!genel-27