Starfield uzay arzunuzu tatmin etmediyse, büyük bir Everspace 2 Güncelleme ücretsiz olarak yolda, yılın en eğlenceli yıldızlararası oyunlarından birine girmek veya geri dönmek için harika bir zaman. Silahlı ve Tehlikeli güncellemesi Ekim ayının başında gelecek ve yeni özellikler, iyileştirilmiş gemi özelleştirmesi ve bazı hoş karşılanan yaşam kalitesi değişiklikleriyle dolu.

Everspace 2’yi denememiş olanlar için, bu, Cluster 34’ün savaşın harap ettiği yıldız sistemlerinde çatışan grupların karmaşasından kaçmaya çalışan bir klon pilotun hikayesini konu alan hızlı tempolu, tek oyunculu bir uzay oyunudur. Uzay savaşını ve gezegen keşiflerini harmanlayarak geminizi bir Borderlands veya Diablo oyunu gibi geliştirmek için ganimet avlamanızı sağlar. Daha derinlemesine, zorlu bir uzay uçuşu simülasyonunun zorluğunu tercih edenler için ayarlanabilecek, arcadey, ulaşılabilir sistemler sunuyor.

Everspace 2 Armed and Dangerous, son birkaç aydır neler olacağına dair ipuçları veren geliştirici Rockfish Games’in ilk ücretsiz büyük güncellemesidir. Artık yamayla birlikte gelen her şeyin kapağını kaldırdılar ve bu çok fazla. Dört yeni katalizör, 40 yeni öğe özelliği ve iki avantajla birlikte toplam 34 yeni öğe çeşidine ayrılan on yeni öğe seti var. Bir öğedeki nitelikleri yeniden kaydetme yeteneği de tanıtıldı.

Daha fazla gemi özelleştirmesi istiyorsanız, deneme yapmak istiyorsanız geminizin rengi ve modülleri için yeni rastgeleleştiricilerin yanı sıra 15 ek dördüncü kademe kanat tanıtılıyor. Ayrıca, anında hızlı kaydetme ve hızlı yükleme, otomatik kaydetme sistemindeki iyileştirmeler ve atalet sönümleyiciler için özelleştirme dahil olmak üzere çok güzel yaşam kalitesine sahip bazı eklemeler de vardır (varsayılan olarak bu kullanışlı araçlar, geminizin hareket etmesinin durmasına neden olur). Gerçek dünya fiziğinin işleyişinin tersine, iticileri bırakırsınız).

Ayrıca kullanıcı arayüzünde iyileştirmeler var ve 21:9 ekranlar için daha iyi destek var. Daha fazla ayrıntı istiyorsanız, güncellemedeki her şeyin tam üst düzey listesine sahibiz veya bir adım daha ileri giderek Rockfish topluluk elçisi Erik Schrader ile yukarıdaki videoda iki saatlik derin dalışın tamamını izleyebilirsiniz.

Everspace 2 Silahlı ve Tehlikeli güncelleme çıkış tarihi

Everspace 2 Armed and Dangerous güncellemesi 2 Ekim 2023 Pazartesi günü ücretsiz olarak yayınlanacak. İşte güncellemedeki her şeye genel bir bakış, nezaket Rockfish Oyunlarından:

Yeni oyun özellikleri

 • On yeni eşya seti (34 yeni eşya çeşidi)
 • Dört yeni katalizör
 • 40 yeni öğe özelliği
 • Öğeyi değiştir: Öğe niteliklerini yeniden düzenle
 • Kalan sırları keşfetmek için Khala Perk eklendi
 • Üretim kaynaklarını satmak için Tareen Avantajı eklendi

Yeni ve geliştirilmiş gemi özelleştirmesi

 • 15 yeni Seviye Dört kanat
 • Gemi rengi rastgeleleştiricileri
 • Gemi modülü rastgeleleştiricisi

Yaşam kalitesi iyileştirmeleri

 • Hızlı kaydetme / Hızlı yükleme
 • Otomatik kaydetme iyileştirmeleri
 • (Yalnızca PC) Atalet Sönümleyici özelleştirmesi
 • Kullanıcı arayüzü eklemeleri ve iyileştirmeler (öğe simgelerini ayarlama, öğe özelliği simgesi vb.)
 • 21:9 en boy oranı HUD iyileştirmeleri
YouTube Küçük Resmi

Rockfish Games ayrıca Everspace 2 sanat kitabının dijital baskılarını ve resmi müziklerini 2 Ekim’den itibaren hem Steam hem de GOG üzerinden satın alabileceğinizi belirtiyor. Göz atabileceğiniz 280 sayfadan fazla konsept çizimi ve oyunun olağanüstü synthwave destekli OST’sinin keyfini çıkarabileceğiniz 30 parça ile Everspace 2 oyuncuları için kesinlikle çok şey var.

Daha akılda kalıcı, anlatıya dayalı deneyimler arıyorsanız, PC’deki en önemli hikaye oyunlarından çok daha fazlasını seçtik. Ganimet avlamakla daha çok ilgileniyorsanız ancak ayaklarınızı sağlam bir zeminde tutmayı tercih ediyorsanız, favori seçeneklerimiz için Diablo gibi en iyi oyunlara göz atın.oyun-2