Samsung muhtemelen Apple’a savaş ilan etti; en azından bu ülkede. Yeni iPhone’ların yarın teslim edilmesi planlanıyor ve Güney Koreli üretici şimdi orta sınıf akıllı telefon A54’ü “o2 Mobile M Boost” tarifesi ve ücretsiz 4K UHD TV ile birlikte tek seferlik 69 Euro fiyatla sunuyor. Sizin için tarife kontrolümüz var.

Uygun cep telefonu tarifelerine sahip akıllı telefonlar çok sayıda mağazada mevcuttur. Üreticiler de bu tür paket teklifleri sunuyor ve Samsung’un artık tüm orta sınıf akıllı telefon ve akıllı TV hayranları için gerçekten heyecan verici bir teklifi var. Şirket şu anda gişe rekorları kıran Galaxy A54’ü Crystal UHD 4K CU7179 ile birlikte 55 inçlik versiyonuyla birlikte 69 Euro’luk tek seferlik fiyatla sunuyor. Ayrıca o2’li cep telefonu tarifesini de alıyorsunuz.

Fırsattan yararlanmak için Samsung mağazasında Galaxy A54 256 GB’yi seçebilirsiniz. Daha sonra o2 tarifesini seçiyorsunuz ve alışveriş sepetinizde akıllı TV’nin de (satın alma tavsiyesi için) dahil olduğunu ve ücretsiz olduğunu görüyorsunuz. Akıllı telefonun harika bir 6,4 inç ekranı ve mükemmel pil ömrü var. İşlemci bir Exynos 1380’dir. Bu teklifte ayrıca 8 GB RAM ve 256 GB cihaz depolama alanına sahip olursunuz.

Samsung Galaxy A54 incelemesi

Üçlü kamera modülü gün ışığında bile mükemmel fotoğraflar çeker. / © sonrakipit

Meslektaşım Rubens, Samsung Galaxy A54 testinde olağanüstü güncelleme politikasından da çok etkilendi. UHD televizyon bu senenin bir modeli. Burada 55 inçlik bir ekran diyagonaliniz ve Samsung Crystal işlemciniz var. HDR, Dolby Digital ve diğer akıllı özellikler de burada yer alıyor. Şuna bakmak en iyisi Samsung ürün sayfası* Daha fazla bilgi istiyorsanız uğrayın.

Samsung anlaşması için bir sonraki tarife kontrolü

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu fırsat için yine de o2 tarifesi almanız gerekiyor. “o2 Mobile M Boost” size aylık 50 GB veri hacmi sunar ve bu miktar yıllık olarak 5 GB artar. Telefónica’nın 5G ağında maksimum 300 MBit/s hızında gezinirsiniz ve teklifin tamamı için her ay 34,99 Euro ödersiniz. Ayrıca 39,99 euro bağlantı fiyatı da mevcut. Ancak eski telefon numaranızı yanınızda getirirseniz 100 Euro tutarında geçiş bonusu alacaksınız.

karakteristik Samsung anlaşması
Tarife o2 Mobil M Takviyesi
veri hacmi Yıllık 50GB + 5GB
Bant genişliğini indir maksimum 300 MBit/sn
4G/5G 5G
Asgari süre 24 ay
Aylık maaş 34,99 euro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 69,00 euro
Bağlantı ücreti 39,99 euro
Toplam maliyetler (24 ay) 948,75 euro
Geçiş bonusu 100,00 Euro
Düzenli cihaz maliyetleri

Samsung Galaxy A54 – 402,52 Euro

Samsung CU7179 – 499,00 Euro

Etkili aylık tasarruflar ~ 2,20 euro
Teklif etmek*

Tablomuzdan şu anda A54 için en az 402,52 euro ödediğinizi, akıllı TV için ise en az 499 euro ödemeniz gerektiğini görebilirsiniz. Geçiş bonusu sayesinde bu fırsat, normal cihaz maliyetlerine kıyasla ayda 2,20 Euro tasarruf etmenizi sağlar.

  • Daha fazla fırsat: Geniş O2 tarifesi genel bakışımızda daha da fazla teklif var

Dolayısıyla, şu anda 500 Euro’nun altındaki en iyi orta sınıf akıllı telefonlardan birini arıyorsanız ve gerçekten iyi bir akıllı TV elde etmek istiyorsanız bu teklif tam size göre. Eğer 55 inç televizyona ihtiyacınız yoksa güncel bir model olduğundan kesinlikle tekrar satabilirsiniz.

Teklif hakkında ne düşünüyorsunuz? Smart TV heyecan verici bir eklenti mi yoksa akıllı telefonunuz için daha düşük aylık maliyetleri mi tercih edersiniz? Bilmemize izin ver!genel-27