Özet

  • EVE Online’ın 20. yılını kutlayan EVE Fanfest 2023, İzlanda’da tüm biletleri tükenen bir kalabalıkla gerçekleşiyor ve şimdiye kadarki en büyük katılım olacağa benziyor.
  • Etkinlik, The Top of The World’deki ikonik Parti gibi hayranların en sevdiği geleneklerin yanı sıra oyuncular ve geliştiricilerle çeşitli buluşmalar içeriyor.
  • CCP Games, oyuncularla şeffaf iletişimiyle tanınıyor ve bu yılki Fanfest’te, EVE evreninin geleceği hakkında fikir verecek duyurular ve sürprizler yer alacak. Etkinlik aynı zamanda evden izleyenler için Twitch üzerinden de yayınlanacak.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Nedir EVE Çevrimiçişimdiye kadarki en büyük uzay oyunu ve Ekran Rantı ortak? Her ikisi de bu yıl 20. yıl dönümlerini kutluyor ve ikisi de şu anda EVE Fanfest 2023 için İzlanda’da!

Kutlanan yıllık etkinlik yeniden İzlanda’nın Reykjavik kentine dönüyor. EVE Çevrimiçi geliştirici CCP Games – üç günlük bir gösteri bugün başlıyor ve şimdiye kadarki en büyük katılımı vaat ediyor. Biletler EVE Online 2023 tükendi geçen ay ve eğer şanslıysak, Fanfest Eylül ayında ilk kez düzenlendiğinden Kuzey Işıklarını bir anlığına görebiliriz.

İlgili: EVE Online’ın 15. Yıldönümüne dönüp baktığımızda – ÇKP Oyunları Oyunun 5-10 Yıl Sonra Olacağına İnanıyordu

Evden izleyen herkes için sunumlar, röportajlar ve diğer içerikler Cuma ve Cumartesi günleri canlı olarak yayınlanacak. twitch.tv/ccp oyuncuların Twitch ödüllerinden oyun içi ödüller kazanabileceği yer.

Etkinliği Twitter’da da canlı yayınlayacağız @ekran görüntüsü & @rob_keyes ve Instagram’da @ekran görüntüsü.

EVE Fanfest 2023, Fanfest ile aynı mekanda gerçekleştirilen ikonik Party at The Top of The World’den (ve yıllık Pub Crawl’dan oyuncular ve geliştiricilerle diğer çeşitli buluşmalara, hatta şehir turu ve CCP Games CEO’su Hilmar Veigar Pétursson ile yardım yemeği.

Ama en önemlisi topluluk ve duyurularla ilgili. Hiç kimse ÇKP’nin şeffaf olmasını ve oyuncularla iletişim kurmasını sevmiyor ve deneyimi tanımlayanlar oyunculardır. EVE Çevrimiçioyun dünyasında en güçlü bağların kurulduğu yer. Bu yılın şovu da bir istisna değil, çünkü etkinlik boyunca duyurular ve sürprizler olacak, özellikle de EVE evreninin geleceği hakkında fikir sahibi olacağımız Cuma günkü Açılış Sunumu sırasında.

Devamı: EVE Online, Starfield Olmayan En İyi 8 Açık Dünya Uzay RPG’sinden Biridir

Daha fazlasını resmi olarak öğrenin EVE Fanfest İnternet sitesi.

sinema-1