Büyük yeni indirim, Jabra’nın premium Elite 85t’sini muhtemelen piyasadaki en iyi bütçeye uygun kulaklık haline getiriyor Jabra’nın son derece indirimli Elite 7 Active tomurcukları sizi cezbediyor ancak Amazon Prime üyeliğiniz yok, e-ticaret devi Prime Big’in önüne geçmek istemiyor musunuz? Gelecek ayki Fırsat Günleri etkinliğinde mi yoksa 10 Ekim’de başlaması planlanan muhteşem promosyon için beklemeye ve davetiye almayı ummaya hiç ilginiz mi yok?

Şu anda, yukarıda bahsedilen sportif AirPods rakibinden biraz daha yüksek bir fiyata dikkate almaya değer başka bir Jabra ürünü daha var. Elite 85t, tartışmasız zarif ve çok ince tasarımıyla spor salonundan ziyade ofis için daha uygundur, ancak IPX4 derecesi onları tere ve hafif su sıçramalarına karşı da dayanıklı kılar.

Daha da önemlisi, bu kötü çocuklar, son teknoloji ürünü aktif gürültü engelleme ve tamamen ayarlanabilir HearThrough teknolojisiyle birlikte geliyor; bunlar, Jabra’nın bu son teknoloji ürünü ürüne başlangıçta biraz aşırı 229,99 $ fiyat etiketi koymasının iki büyük nedeni.

Elbette bu yaklaşık üç yıl önceydi ve şirket daha sonra Elite 85t’nin piyasadaki “en ileri” gürültü engelleme özelliklerini sunduğunu iddia etse de, süper gelişmiş AirPods Pro’da artık durumun böyle olmadığından oldukça eminiz. 2, Galaxy Buds 2 Pro ve evet, Jabra Elite 10 seçenekleri mevcut.

İlginç bir şekilde Jabra, Elite 85t’yi tek bir “titanyum siyahı” renk tonunda, bu yazının yazıldığı sırada Amazon’da her zamankinden daha düşük bir fiyata satıyor gibi görünüyor ve üreticinin resmi ABD web sitesinde sunulan 100 dolarlık indirimi geride bırakıyor. Tamamen açık olmak gerekirse, burada benzeri görülmemiş 130 dolardan tasarruf etmek için Prime abonesi olmanıza veya herhangi bir özel satış etkinliğinin başlamasını beklemenize gerek yok ve aslında acele etmeniz ve en kısa sürede tetiği çekmeniz şiddetle tavsiye ediliyor. .

Yakın zamanda size bahsettiğimiz yüzde 50’lik indirimin üzerine çıkan bu olağanüstü yeni anlaşmanın çok uzun sürmesi mümkün değil, bu yüzden üzgün olmaktansa tedbirli olmak ve siparişinizi bugün vermek kesinlikle daha iyidir. Tabii ki, mükemmel pil ömrüne, birinci sınıf ses kalitesine, gün boyu kusursuz konfora ve hem iPhone’lar hem de Android telefonlar için yerel desteğe sahip, uygun fiyatlı gürültü önleyici kulaklıklardan hoşlanıyorsanız.telefon-1