YouTuber ve sanatçıDijital Düşler‘, 50’den fazla modun bulunduğu yoğun şekilde modlanmış bir Starfield’ı ve sanatçının özel ReShade Ray Tracing gölgelendiricisini gösteren yeni bir video yayınladı.

Alman YouTuber’ın çok sayıda grafik tanıtım videosunu ele aldık; bunların çoğu, ReShade Ray Tracing ile özel ‘Tüm Sınırların Ötesinde’ Reshade ön ayarını ve birçok modu gösteriyor. Aslına bakılırsa, bu ayın başlarında sanatçının, Bethesda’nın 8K çözünürlükte 20’den fazla modla çalışan oyununu gösteren bir Starfield gösterisini ele almıştık.

Bugün, YouTuber yeni bir video yayınladı; bu sefer Starfield’ı popüler DLSS 3 kare oluşturma modunun yanı sıra oyunun görsellerini geliştiren, oynanışı, görüş alanını iyileştiren ve diğer birçok modifikasyonla ultra ayarlarda 4K çözünürlükte çalıştırmayı konu alıyor. Daha. Sonuç oldukça harika ve Bethesda’nın hit oyunu için daha canlı, daha temiz ve canlı bir görünüm sunuyor. Elbette Starfield’ı bu kadar çok modla 4K çözünürlükte çalıştırmak için oldukça iyi bir kuruluma ihtiyacınız olacak. Ayrıca, sanatçının özel RTGI gölgelendiricisini kullanmak (oyunun Ortam Tıkanıklığı ve Küresel Aydınlatma efektlerini geliştirmek için kullanılır), donanımınız göreve uygun değilse belirgin FPS düşüşlerine neden olabilir. Bu video için ‘Digital Dreams’, Nvidia RTX 4090 GPU’sunu Ryzen 9 7950xx CPU ve Kingston Fury 6000mhz bellekle birleştirdi.

Aşağıda ReShade Ray Tracing özelliğine sahip yeni Starfield 4K vitrini bulacaksınız. Mutlaka inceleyin ve düşüncelerinizi paylaşın. Kullanılan modların tam listesinin yanı sıra özel ReShade ön ayarı da YouTuber’ın Patreon ve Ko-Fi platformu.

Starfield, oyunun küresel lansmanından iki hafta sonra artık dünya çapında PC ve Xbox Series için mevcut.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17