2023 BFI Londra Film Festivali, uluslararası film ve TV dünyasının önde gelen isimleriyle çok çeşitli sohbetler ve panel tartışmaları içeren endüstri programını açıkladı.

LFF Spotlight sohbetlerine katılanlar arasında Walt Disney Animation Studios’un kreatif şefi Jennifer Lee de yer alıyor. Dondurulmuş See-Saw Films’ten Emile Sherman, Iain Canning ve Helen Gregory gibi filmlerin arkasında Köpeğin Gücü ve TV şovları dahil Kalp kırıcı Ve Yavaş Atlarve Fransız satış şirketi Charades’in başkanı Carole Barton.

Başka bir yerde ise hem AMPAS patronu Bill Kramer hem de BAFTA başkanı Jane Millichip, BFI CEO’su Ben Roberts ile konuşacak.

Panel tartışmaları arasında katılımcılar arasında Giancarlo Nasi, Emily Morgan, Mahalia Belo, Shaheen Baig, Leah Clarke, Naqqash Khalid, Nabhaan Rizwan, Mary Burke ve Tasha Back gibi yazarlar, yönetmenler ve yaratıcı yetenekler yer alacak.

Hollywood Muhabiri “Fade In” başlıklı bir panele sponsorluk yapıyor. Emily Burnett, Lisa Clarkson, Karim Khan, Caleb J. Roberts, Sufiyaan Salam, Rashida Seriki, Charlie Tidmas ve Temi Wilkey gibi Birleşik Krallık’ın dört bir yanından yazarlar yer alacak.

Festival direktörü Kristy Matheson, “Bu yılın Endüstri Forumu’nda Avrupalı, uluslararası ve İngiliz yetenekleri ağırlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Uzmanlıklarını, deneyimlerini ve fikirlerini paylaşarak hepimiz birbirimizle öğrenme fırsatına sahibiz ki bu, hızla gelişen bu ortamda her zamankinden daha hayati önem taşıyor. İçgörü kazanmak ve bağlantılar kurmak için meslektaşlarımızı Endüstri Forumumuza davet etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

BFI Londra Film Festivali 4-15 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleşecek ve Emerald Fennell’in filminin Avrupa prömiyeriyle başlayacak. Tuz yanığı.sinema-2