Paramount açıkladı Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Kargaşa yarın Paramount Plus’a ulaşacak ABD ve Kanada’da. CG animasyon filmi artık yedinci Kaplumbağalar 1990 yapımı, olması gerekenden daha iyi bir canlı aksiyon filmiyle başlayan bir film. Mutant Kargaşası zaten müsait4K’da ön sipariş verebilirsiniz UHD Blu-ray, standart Blu-ray ve DVD.

Film, Paramount Plus’ın reklam destekli katmanının bir yılı için (29,99 $) veya Showtime ile Paramount Plus planının (59,99 $) bir yılı için yüzde 50 indiriminin sona ermesinden sadece bir gün önce vizyona giriyor; Zindanlar ve Ejderhalar, En İyi Silah: Maverick, Ve Yıldız Savaşları gibi gösterir Garip Yeni Dünyalar.

Mutant Kargaşası Kevin Eastman ve Peter Laird karakterlerinin başlangıç ​​hikâyesini, Verge’ninki Charles Pulliam-Moore, “yarım kabuktaki kahramanları tanıyan herkese neredeyse fazlasıyla tanıdık gelecektir” diye yazdı. Yine de bunun “en heyecan verici ve kesin gezilerden biri” olduğunu düşünüyordu. Kaplumbağalar tarih.

Yüce yüksekliklere ulaşmadı Barbie veya Süper Mario Kardeşler., Ancak Mutant Kargaşası 70 milyon dolarlık bütçeyle 162 milyon dolar hasılat elde ederek dünya çapındaki gişede iyi bir performans sergiledi. Devam filminin yanı sıra 2D yan ürün serisi de onaylandı. Teenage Mutant Ninja Kaplumbağaların Hikayeleri. Her ikisi de aktörler Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Nicolas Cantu ve Brady Noon’un Donatello, Michelangelo, Leonardo ve Raphael olarak geri dönüşünü görecek.genel-2