Son zamanlarda sonra yama alma Çeşitli oyun içi sorunları çözmek için Titanfall 2’nin oynatma listesine gizemli yeni bir oyun modu da eklendi. Modun adı ‘???’ ve internet bunun ne anlama gelebileceğini merak ediyor. Oyuncular da bunun ne anlama geldiğini ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Buna göre Reddit gönderisiModun açıklaması “Roketleriniz güneşi kapatacak” şeklindedir. Bir kullanıcı da uygun şekilde açıklar mod: Daha hızlı hareket hızı ve atlama yüksekliğiyle aslında Pilot vs. Pilot modudur. Oyuncular ayrıca bir EPG fırlatıcı, şarjlı tüfekler, akıllı tabancalar ve yakın dövüş silahı olarak bir kılıçla sınırlı olacak.

Titanfall 2’ye Gizemli Yeni Bir Mod Geliyor

Bu durumla birlikte yeni oyuncular Respawn’ın Titanfall 2 ile gerçekte ne yaptığını ve serinin gelecekte yeniden canlanıp canlanmayacağını merak ediyor. Respawn’ın yine Titanfall ile aynı evrende yer alan diğer oyunu Apex Legends, yama notlarında Titanfall oyunlarına işaret eden rakamların yer aldığı bir güncelleme aldı.

Titanfall 2 hayranları, Apex Legends yama notlarının açıklanması ve oyunun güncellenmesinin ardından Respawn’ın oyunla ilgili herhangi bir şey yapıp yapmayacağını merak ediyor. Yeni oynatma listesi modunun eklenmesiyle Respawn’ın yeniden Titanfall 2’yi desteklemeye başlaması mümkün olabilir. Oyunun oyuncu sayısı güncellemeden sonra görünüşte arttı ve birçok kişi bunun oyunun yeniden canlanmasının başlangıcı olabileceğini umuyor. Bu aynı zamanda Respawn’ın seriye geri dönmeye karar vermesi durumunda Titanfall 3’ün mümkün olabileceği yönünde spekülasyonlara da yol açıyor. Veya aynı evrende oldukları için iki oyunu arasında basit bir geçiş olayı olabilir. Bu spekülatif ancak Respawn topluluğu gelecek planları hakkında bilgilendirmeye karar verirse daha fazlasını öğreneceğiz.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5