Yıldız Vatandaş oyuncuları yıldızların ortasına yerleştirerek sürükleyici savaş, ticaret ve daha fazlasını deneyimleyebilecekleri heyecan verici bir uzay oyunudur. Cloud Imperium, Star Citizen’ın tam sürümüyle başka hiçbir çevrimiçi oyunda olmayan yıldızlararası maceralar sunmayı umuyor ve şu anda yıldızları dolaşan hayranlar için alfa yapısını sık sık güncellemek için çalışıyor. Geliştirici, yakında yayınlanacak devasa Alpha 3.20 güncellemesini duyurdu ve yamanın oyuna tam HDR desteği getireceğini ortaya koydu.

Alpha 3.20 yaması ile ilgili bir gönderide Cloud Imperium şöyle yazıyor: “Yüksek Dinamik Aralık (HDR) desteğinin Star Citizen’a geldiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz ve önümüzdeki Alpha 3.20 yaması ile ilk kez sahneye çıkacak. ” Geliştirici, stüdyonun “birçoğunuzun bu özelliği sabırsızlıkla beklediğini” anladığını ve bu nedenle “kendinizi oyunun güzelliğine tamamen kaptırabilmenizi sağlamak için oyunu optimize etmeye çalıştığını” söyledi.

Cloud Imperium, HDR’nin “gölge tonlarının karanlığını koruyarak kontrast oranını artırırken daha yüksek tepe parlaklığıyla sizi içine çekmeye nasıl yardımcı olduğunu” açıklıyor. Yeni ayarla daha görünür ayrıntıları ve parlak vurguları fark edeceksiniz. Karlı yüzeylerin olduğu güneşli günleri düşünün. Güncelleme, oyunun en aktif oyuncularını destekleyen yeni bir öncelik sistemi getiren Star Citizen halka açık test erişim değişikliklerinden sonra geldi.

En iyi deneyim için, yeni ayarın tüm etkilerini görmek üzere odanızın ışıklarını kısmalısınız. Geliştirici şöyle diyor: “Parlak bir ortamda, en iyi ekranlar bile ortam ışığının %1-2’sini yansıtacak, bu da çamurlu gölge tonlarına ve algılanan kontrast kaybına neden olacaktır.” Cloud Imperium’un maksimuma itilmesini önerdiği yeni kaydırıcıyla oyununuzun ne kadar HDR gücü veya “en yüksek parlaklık” kullanacağını seçeceksiniz.

Oyun içinde bunu yapmayı denemeden önce HDR’yi Windows ayarlarınız aracılığıyla etkinleştirdiğinizden emin olun, aksi halde geçiş yapılamaz. Her yapının bu ayarı desteklemediğini de unutmamak gerekir; bu nedenle öncelikle bu ayarı donanımsal olarak kullanabildiğinizden emin olmanız gerekir. Alpha 3.20 yaması hakkında daha fazla bilgi ve Cloud Imperium’un oyunun yaklaşan HDR desteğine ilişkin tam açıklaması için geliştiricinin Star Citizen’daki gönderisini bulabilirsiniz. forumlar.

Star Citizen’ın tam sürümünü beklerken oynayacak yeni bir şey arıyorsanız arkadaşlarınızla bu diğer harika çok oyunculu oyunlardan bazılarına göz atabilirsiniz. Alternatif olarak, şu anda yapım aşamasında olan diğer en heyecan verici PC oyunlarından birkaçına göz atın.oyun-2