Pokemon kartları McDonald’s’a geri döndü.

18 Eylül’de resmi Pokemon hesabı, altında “geri döndü” yazan Pikachu temalı Mutlu Yemek kutusunun resmini içeren “pika pika” tweetini attı. Yorum yapanların çoğu yerel McDonald’s’larının paketleri satmaya başladığını doğruladı. En azından müşterilerin Pokemon kartlarını sosyal medyada paylaşmaya başladıkları yeterli yer var.

PokebeachPokemon sızıntılarının güvenilir bir kaynağı olan , en son kart grubu hakkında, Avrupa ülkelerinde ortaya çıktıktan sonra ve ABD’de piyasaya sürülmeden önce haber verdi. Promosyon şu anda ABD’de yayında ve görünüşe göre beş hafta sürecek ve 16 Ekim’de sona erecek.

Geçmişteki McDonald’s Pokemon kart promosyonlarında olduğu gibi Happy Meals da dört karttan oluşan bir destek paketi içeriyor. Güçlendirici paketinizde 15 Pokemon kartından herhangi birini alabilirsiniz. Pikachu dışındaki kartların tamamı Scarlet ve Violet TCG koleksiyonundandır. Kartlardan altısı holografiktir: Sprigatito, Fuecoco, Quaxly, Cetitan, Pikachu ve Klawf. Alacağınız dört holografik karttan en az birinin garanti olduğu garantidir.

Pokemon kartlarına olan talep pandemi sırasındaki kadar yüksek görünmese de yine de yerel McDonald’s’ınızda bu oyuncakların bulunduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Onları aramayı veya McDonald’s uygulamasından yemeklerin uygunluğunu kontrol etmeyi deneyin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1