Gün boyu takabileceğiniz kadar rahat, harika bir kablosuz kulaklık arıyorsanız doğru yere geldiniz. Jabra Elite 85t, ergonomik tasarımıyla rakiplerinden ayrışıyor. Genellikle yüksek bir fiyat etiketine sahip olsalar da, artık bunları %50 indirimle almak için inanılmaz bir şansınız var! Bu kulaklıklar, indirimde olmadıklarında size 229,99 $ gibi pahalı bir fiyat ödeyebilir, bu nedenle devam eden Amazon anlaşması gerçekten de karşı konulmazdır . Ve bu çifti mağazada bu kadar ucuza ilk kez görmesek de, onları her gün bu kadar yüksek bir indirimle görmüyoruz.

Günümüzdeki tüm harika kulaklıklar gibi Jabra Elite 85t de duymak istemediğiniz sesleri ortadan kaldıran harika bir ANC sunuyor. Tam ANC’den tam HearThrough’a kadar 11’e kadar gürültü engelleme düzeyi vardır. Elbette hiç kimse kulaklıkları yalnızca ANC özellikleri için satın almıyor. Bu kötü çocukların da inanılmaz ses çıkarması iyi bir şey. Üzerinde çaldığınız müziği mükemmel şekilde yeniden üreten 12 mm’lik dinamik sürücülerle donatılmıştır. Gecikme yok; alçaklar, ortalar ve yüksekler iyi dengelenmiş. Başka bir deyişle, çoğu kişi Jabra kulaklıklarının sesinden memnun olmalıdır.

Üstelik Jabra Sound+ uygulamasını Android veya iOS cihazınıza indirirseniz, sesin tercihlerinize daha uygun olmasını sağlamak için EQ ayarlarını değiştirebilirsiniz. Uygulamanın diğer özelleştirme seçeneklerinin kilidini açtığını unutmayın; bu nedenle, bu kulaklıkları alırsanız uygulamayı indirmenizi öneririz.

Peki neden onları almıyorsunuz? İstediğiniz zaman istenmeyen sesleri iptal edip mükemmel ses üretmekle kalmaz, aynı zamanda konferans görüşmeleri için de idealdirler. Aynen öyle, ortam gürültüsünün başkalarının sizi duyma şeklini etkileyeceğinden endişe etmeden işle ilgili aramalar için bunları kullanabilirsiniz.

Jabra Elite 85t ayrıca uzun pil ömrüne sahiptir. Üreticileri, tek bir şarjla yaklaşık yedi saat dayanacaklarını söylüyor. Kullanmadığınız zamanlarda bunları şarj kutusunda saklarsanız toplam oynatma süresini 31 saate kadar kısaltabilirsiniz. Kuşkusuz, en iyi kablosuz kulaklıklardan bazıları bundan daha uzun süre dayanabilir, ancak sorumuz şu: şu anda %50 indirimliler mi?telefon-1