Google

Evinizi akıllı bir termostatla donatmadıysanız, Best Buy’ın bu fırsatı sizi nihayet bir tane kurmaya itebilir: üçüncü nesil Google Nest Öğrenme Termostatı, orijinal fiyatı olan 250 ABD Doları üzerinden 50 ABD Doları indirimin ardından yalnızca 200 ABD Doları karşılığında. Ancak bu pazarlığın süresinin dolmasına sadece birkaç saat kaldı, bu nedenle para tasarrufu sağlayan bu akıllı ev cihazıyla ilgileniyorsanız, işlemi mümkün olan en kısa sürede tamamlamanız gerekecek. Teklif bittiğinde, ne zaman bir şans daha elde edebileceğinizden emin değiliz.

Neden Google Nest Öğrenme Termostatını satın almalısınız?

Üçüncü nesil Google Nest Öğrenme Termostatı, etkileyici öğrenme yetenekleri nedeniyle 2015 yılında piyasaya sürülmesine rağmen en iyi akıllı termostatlar listemizdeki yerini koruyor. Kurulduktan sonra (özellikle akıllı termostatın nasıl kurulacağına ilişkin kılavuzumuzun yardımıyla çoğu kişinin bunu bir saatten daha kısa bir sürede kendi başına yapabileceği), yalnızca manuel olarak veya Nest uygulaması aracılığıyla istediğiniz sıcaklığı ayarlamanız yeterlidir. ve gerisini o halledecek. Akıllı termostat, evinizdeki hareketlerinizin yanı sıra odalarınızın ne kadar soğuk veya sıcak olduğunu da kaydediyor ve elektrik maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olacak öneriler sunuyor.

Tamamen farklı iki cihaz olduğundan, Google Nest Termostat ile Google Nest Öğrenme Termostatını karıştırmamalısınız. Google Nest Termostat daha düşük fiyata sahip daha yeni bir cihazdır, ancak alışkanlıklarınızı öğrenme yeteneği sayesinde sağladığı kolaylık ve daha da iyi sıcaklık düzenlemesi için Nest Sıcaklık Sensörleri ile uyumlu olması nedeniyle Google Nest Öğrenme Termostatını öneriyoruz.

Google Home ve Google Nest fırsatlarının genellikle uzun sürmemesinin bir nedeni var ve bunun nedeni, üçüncü nesil Google Nest Learning Thermostat gibi ürünlerin her evde kesin bir yükseltme olmasıdır. Keyfini çıkaracağınız tasarruf nedeniyle 250 $’lık etiket fiyatıyla zaten inanılmaz bir değer sağlıyor, bu nedenle Best Buy’dan 50 $’lık bir indirimin ardından 200 $’lık indirimli fiyatıyla bir çalmadır. Üçüncü nesil Google Nest Learning Thermostat’ı normalden daha ucuza almak istiyorsanız tereddüt etmenize gerek yok çünkü teklif çok yakında sona eriyor; devam edin ve satın alma işlemini tamamlayın.
genel-19