Eylül Nintendo Direct’in bir parçası olarak NCSoft, aksiyon savaş oyunu Battle Crush’un çok yakında Nintendo Switch’e geleceğini duyurdu. Oyun, 2024 Baharında herkes için piyasaya sürülmeden önce, 23-30 Ekim tarihleri ​​arasında Switch için kapalı beta testine tabi tutulacak.

Battle Crush’a göz atmak isteyen herkes oyunun kapalı beta testine kaydolabilir. resmi internet sitesi. Bu beta testi Kuzey Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya’da 25 ülkede gerçekleştirilecek. Beta aynı zamanda çapraz oyun özelliğine sahip Steam ve Android’de de gerçekleştirilecek.

Teste davet edilen herkes, diğer arkadaşlarını davet etmek için üç kod alacaktır. Kullanılan her kod için hem davet eden hem de davet edilen kişi oyun içi para biriminden pay alacaktır.

Battle Crush, Calixers rolünü üstlenen oyuncuların tek bir oyuncu kalana kadar savaştığı 30 oyunculu bir oyundur. NCSoft duyuruda “Basit ve kolay kontrollerle dinamik, stratejik bir kavga savaşı deneyimi sunuyor” dedi.

Tek başına oynamaya ek olarak, oyuncular Takım modunda en fazla üç kişiyle takım kurabilirler. Daha büyük battle royale moduna kıyasla daha küçük bir haritada gerçekleşen bir Brawl modu da var. Ayrıca Build-Up adı verilen ve beş oyundan üçünü ilk kazananın kazandığı 1v1 modu var. Her turdan sonra, mağlup olan oyuncu bir sonraki turdan önce öğeleri seçebilir ve bu karışıma devam eden strateji unsurunu ekleyebilir.

Battle Crush zaten Kore’de PC için onaylanmıştı ancak şirket şu ana kadar Batı’ya yönelik planları hakkında pek bir şey söylemedi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın almanız durumunda GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1