Barselona’da düzenlenen sunum etkinliğinin başlığı “Moda İleri”, günlerce Çinli şirketin teknoloji, moda ve stilin birleşimine yönelik bir ürün duyurusu hazırladığını ima ediyordu. Giyilebilir cihazlar dünyasındaki ilk on yılını doğru bir şekilde kutlamak ve giyilebilir teknolojiler alanında öncü bir rol üstlenmek amacıyla Huawei, sınıfının en iyisi serisinin en son üyesi Watch GT 4’ü tanıttı. 46mm Siyah Kauçuk erkek versiyonu için 249,90 Euro’dan başlayarak, floroelastomer kayışlı, 41mm Gümüş modeli için 399,99’a kadar, paslanmaz çelik kayışlı ve altın kaplamalı kadınlar için daha uygun olan fiyat, resmi çevrimiçi mağazadan hemen satın alınabilir.

Stil çok yönlülükle eşleşiyor

Watch GT 4’ün piyasaya çıkışına eşlik eden slogan şu şekilde özetlenebilir: Kişinin daha sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıklarına odaklanmak ve aynı zamanda geleneksel saatlerin klasik tasarımına ve seçim olanağına dönüşen estetik bileşene maksimum dikkat. sekizgen çerçeveli bir kadran ile lüks mücevherlerden ilham alan göz alıcı bir kolye arasında. Kısacası, ürünün kimliğini geliştirmek ve kullanıcının yaşam tarzını karşılamak için kaliteli malzemeleri çok yönlülükle (farklı kasa ve kayış konfigürasyonları mevcuttur) birleştirerek çehresini değiştiren bir moda cihazı. Hatta saat ekranını zevkinize göre özelleştirmeniz ve Huawei Health uygulaması üzerinden sunulan 25 binin üzerinde kadran arasından seçim yaparak farklı çözümler denemeniz de mümkün.

Refah ve sağlık kontrolü için daha fazla zeka

Android ve iOS için Armony OS arayüzünün yazılım güncellemesinin halihazırda indirilebilir olduğunu söyleyen yeni saat, kalp atış hızı izlemede daha yüksek hassasiyetle başlayarak kişinin sağlık durumunu aktif olarak yönetebilen bir cihaz olarak kendini sunuyor. yapay zekaya, fiziksel aktivitenin, uyku döngülerinin ve adet döngüsünün kontrolüne adanmış işlevlerin geliştirilmesine ulaşmak. Watch GT 4’ün özellikleri arasında, hayati parametrelerin gerçek zamanlı doğrulanmasına yönelik TruSeen teknolojisi de gözden kaçmıyor: artık 5.5+ sürümünde, özel bir derin öğrenme algoritmasına dayanan çok kanallı bir sinyal iyileştirme sistemi içeriyor. Yapay zekanın yeteneklerine dayanan ve kişisel sağlık konusuyla bağlantılı olarak geliştirilmekte olan projeler arasında, vücudun yüksek irtifadaki davranışının analizi öne çıkıyor.

Huawei Watch GT 4’ün görselleri

Fotoğraf Galerisi13 fotoğraf

Görüş

Fitness ve spor için yeni özellikler

Watch GT 4, ürün yöneticilerinin söylediği gibi, günlük istatistiklerinizi (yakılan kalori, egzersiz süresi ve ayaktayken yaptığınız aktivite) görüntüleyerek ve üç aktiviteyi tamamlamak için günlük olarak yaptığınız kondisyon egzersizlerinizi takip ederek antrenman için de mükemmel bir yol arkadaşıdır. yüzükler mevcuttur. Yeni akıllı saatin beyan edilen bir diğer avantajı da, padel ve e-spor gibi mutlak yeniliklerle birlikte performans, fiziksel durum ve akıllı kalori yönetimi hesaplamak için izlenebilen 100’ün üzerinde spor modudur. Yürüyüşçüler ve koşucular, şehirde koşarken bile konumlandırma doğruluğunu önceki modellere göre %30 oranında artıran beş sistemli çift bantlı yüksek hassasiyetli GNSS takibinden de yararlanabilirler ve yapısal yoğunluk potansiyel olarak sinyal alımını engelleyebilir. Tüm Huawei giyilebilir cihazları arasında en performanslı olanı olan yeni “ayçiçeği” anteninin varlığı, bu anlamda gelişmiş izleme yetenekleri vaat ederek cihazın uyduya doğru ideal yönelimini kolaylaştırıyor. Son olarak, tüm yeni özelliklerle birlikte tipik kullanımda pil ömrünün 14 gün dayanması garanti ediliyor.genel-18