M3GAN dans sahnesi

Ekran görüntüsü: Evrensel Resimler

Kim sahip olmayı düşündüyse onu ver M3GAN dansçılar Universal Studios Cadılar Bayramı Korku Geceleri Orlando Ve HHN Hollywood’un Bonus.

Her yıl düzenlenen korku hayaleti etkinliğindeki herhangi bir ev kadar popüler olan Blumhouse ikonu M3GAN Orlando, Florida ve Hollywood, Kaliforniya’daki Universal Studios tema parklarında kalabalıkların ilgisini çekiyor. HHN’den birine veya her ikisine birden gideceksenizKalabalıklar olacağı ve benzersiz öldürücü bebek performanslarını izleyebileceğiniz belirli zamanlar olacağı konusunda önceden uyarılmalıdır. Ve onları kaçırmak istemeyeceksiniz.hey onlar kadar muhteşemsin Garip Şeyler Ve Bizden geriye kalanlar teklifler.

M3GAN Universal Stüdyoları Orlando’da Dans HHN

Orlando’da filmden yeniden yaratılan çılgın ve eğlenceli sahneyi izlemek biraz daha zorlayıcı. A M3GAN flaş çetesi. Gece boyunca rastgele zamanlarda dışarıdalar (ve hava durumu izin veren) Mel’s Die In’in yanında suya yakın ve Transformers: Yolculuk. Kalabalık onları sıkıştırmadığı sürece oynamak için daha fazla alana sahip oldukları için Orlando ekibi benim favorimdi. Bir önizleme istiyorsanız veya onları canlı görme şansınız olmayacaksa işte rutinlerine bir göz atın.

Universal Stüdyolarında M3GAN Dansı HHN Hollywood

Universal Studios Hollywood’un HHN’sinde, M3GAN dans sürüsü, gece boyunca birkaç gösterinin yapıldığı Dreamworks tiyatrosunda zarif bir Blumhouse sunumuna katlanıyor; ilk bakış en Şeytan çıkarıcı: İnançlı Ve Freddy de beş gece. Onlar için özel bir alan ve ekspres bilet sahipleri için oturma seçeneği olduğundan, buna girmek biraz daha kolaydır. BENdaha organize ama Dans alanı dolduracak şekilde yayıldıkça görüş engeli artıyor. Ancak yine de Gördüğünüz gibi son derece eğlenceli:

Kaçırmayın M3GAN eğer her iki versiyonuna da gidecekseniz HHN; bu sadece bir örnek Universal Studios’un insan kadrosuyla bağlantılı, zamanında yapılan gösterilergeçmiş ve şimdiki korkular ve yıllık uğrak etkinliğini böyle bir hedef haline getirin. Görmek M3GAN dans çok keyifli ve evlerin arasında görülmesi farklı bir şey. Daha fazlası!

Evrensel Stüdyolar Cadılar Bayramı Korku Geceleri Orlando geçiyor 4 Kasım. Cadılar Bayramı Korku Geceleri Universal Stüdyoları Hollywood geçiyor 31 Ekim.


Büyük stüdyo projelerine yönelik aktivasyonları içeren bu etkinlik özeti, 2023 WGA ve SAG-AFTRA grevleri sırasında yazıldı. Şu anda grevde olan yazar ve oyuncuların emeği olmasaydı, burada ele alınan filmler ve televizyonlar var olamazdı.


Daha fazla io9 haberi mi istiyorsunuz? En son gelişmeleri ne zaman bekleyeceğinizi öğrenin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlanıyor, sırada ne var Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7